Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

Symulator hokeja

Witamy w najlepszym symulatorze hokejowym na świecie! Marzysz o kierowaniu własnym klubem hokejowym? Teraz to możliwe! ManagerZone to hokejowy symulator online dla strategów i entuzjastów hokeja. Pozwala przeżyć fascynujące doświadczenie prowadzenia własnego klubu hokejowego, kształtowania swojego Klubu na własny sposób, rekrutowania i trenowania zawodników, ustawiania swoich własnych taktyk i analizowania meczów, aby wybrać najlepszych zawodników do osiągnięcia zwycięstwa.

Twórz własną historię

Ta hokejowa gra symulacyjna zapewnia pełną kontrolę nad własnym zespołem, a Twoim zadaniem jest zbudowanie światowej klasy drużyny hokejowej! Którą drogą pójdziesz aby wypełniać tą misję, to zależy od ciebie. Czy to skupisz się na kupowaniu i sprzedawaniu graczy, budowaniu składu na swoich wychowankach, czy po prostu chomikować pieniądze, aż nadejdzie czas, aby kupić swojego światowej klasy gracza.

Rozwijaj się wraz ze swoim klubem

W ManagerZone możesz śledzić postępy swoich zawodników od samego początku ich kariery jako juniorzy, poprzez ligi młodzieżowe i seniorskie, aż do smutnego dnia w którym zdecydują się przejść na emeryturę. Na pewno przywiążesz się do swoich zawodników, a na niektórych się zawiedziesz, ale na pewno nie zapomnisz tych, z których wyrosły gwiazdy dzięki którym twój klub wspiął się na wyższy poziom. Nie znajdziesz lepszego symulatora hokejowego niż ManagerZone, który da ci lepsze narzędzia do zarządzania klubem hokejowym. Ta gra istnieje od 2001 roku i rozwija się dzięki sugestiom użytkowników. Jeśli chcesz być częścią czegoś wielkiego to to jest hokejowy symulator dla ciebie! Jedną z najlepszych stron grania w ManagerZone jest udział w społeczności poprzez Fora, Prywatne Wiadomości i Księgę Gości. Otrzymasz szansę spotkania ludzi, którzy mają takie same zainteresowania jak ty!