Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

O ManagerZone

Potwierdź swoje umiejętności taktyczne w tej fantastycznej grze menadżerskiej online. Jeśli kochasz hokej i zastanawiałeś się czy mógłbyś zostać menadżerem klubu hokejowego, to ManagerZone udowodni ci, że jest to możliwe. ManagerZone został wprowadzony w 2001 roku i jest najstarszym sieciowym menadżerem MMO, skupiającym liczną społeczność ze wszystkich zakątków globu. Ten hokejowy symulator może cię pochłonąć zarówno na dziesięć minut dziennie, jak i na dziesięć godzin dziennie.

Zostań menadżerem

Wejdź do świata menadżera klubu hokejowego. Musisz podejmować decyzje dotyczące finansów, pozyskiwania zawodników i ich treningu. Stwórz przyciągające uwagę barwy klubowe, które wyróżnią twój klub, zbuduj stadion klubowy z hotelami, restauracjami, sklepami z pamiatkami i wiele więcej. Zawsze pamiętaj: odpowiadasz przed pracownikami i zarządem, ale przede wszystkim przed kibicami twojego klubu. To ciężka praca, ale zostanie sowicie wynagrodzona.

Zaangażuj się

Próba dotrzymania kroku innym hokejowym menadżerom może pomóc w budowie klubu lub zakończyć się jego bankructwem. Dołącz do federacji, poznaj nowinki z krajowego podwórka czytając gazetkę The Zone, tworzoną w całości przez innych menadżerów. Głosuj na Selekcjonera Reprezentacji lub sam wystartuj w wyborach na tę funkcję.

Poznanie swoich przyjaciół jest tak samo ważne jak poznanie rywali. Oglądaj mecze, aby przeanalizować grę rywali i poznać ich słabe i mocne strony. Planuj ostrożnie i nigdy nie przestawaj się uczyć.

Po prostu najlepszy menadżer hokejowy w sieci, ManagerZone pochłonie cię na lata. Możesz grać w ManagerZone w przeglądarce desktopowej lub na smartfonie. Nasza przyjazna społeczność menadżerska przywita cię z otwartymi ramionami, więc dołącz do nas!