Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

Darmowa gra w hokeja online

Czy jesteś zmęczony płaceniem za gry menedżerskie? Nie szukaj więcej! ManagerZone to najlepsza darmowa gra menedżera hokeja online, jaką kiedykolwiek znalazłeś! Dostaniesz drużynę hokejową i od ciebie zależy, czy zabierzesz ją ze slumsów do franczyzowego klubu hokejowego. Możesz zrobić wszystko, od zarządzania gospodarką po rozwój akademii młodzieżowej. Testuj swoich przeciwników, analizuj mecze i dostosuj swój skład, a wszystko po to, aby Twój zespół osiągnął wyższy poziom!

Trenuj ciężko, ale graj fair

Zarząd oczekuje, że włożysz wiele serca w tworzenie klubu hokejowego. Będziesz mógł wybrać sztab szkoleniowy, który pomoże trenować twoich zawodników. Będziesz musiał skanować rynek transferowy w poszukiwaniu nowych zawodników i sprzedawać tych, ktorzy nie pasują do standardów klubowych. Zbuduj piękny stadion i odciśnij osobiste piętno na swoim klubie, aby każdy wiedział kto tu rządzi! Będziesz mógł grać w naszą hokejową grę menadżerską za darmo. Nasi doświadczeni admini zadbają o wyeliminowanie oszustów z gry, a nasza filozofia to brak konieczności płacenia, aby wygrywac w ManagerZone! Bądź przyjacielski na forach i księgach wiadomości, ale bezwzględny na lodzie!

ManagerZone - gdzie rodzą się legendy

Ten hokejowy menadżer online wystartował w 2001 roku i stworzył legendy na dekady. W ManagerZone możesz być legendą na różne sposoby. Możesz być światowej klasy menadżerem, najlepszym szkoleniowcem młodzieży, najbardziej aktywnym użytkownikiem w społeczności, najlepszym handlarzem transferowym, rekinem finansowym lub po prostu geniuszem taktycznym. To jak grasz w ManagerZone zależy wyłącznie od ciebie. Możesz stworzyć swoją własną historię i jest wiele ścieżek, które możesz wybrać, aby osiągnąć swoje cele. Nie znajdziesz innego menadżera hokejowego online, w którym znajdziesz tak różnorodne sposoby prowadzenia swojego klubu do perfekcji! Przestań to czytać i stwórz swoje konto już teraz i rozpocznij swoją podróż do galerii sław!