Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

Symulator piłki nożnej

Interesujesz się piłką nożną? My też. Spędziliśmy prawie dwie dekady na doskonaleniu symulatora piłkarskiego i jesteś kilka kliknięć od sprawdzenia jak nam poszło.

Kiedy przejmiesz drużynę w ManagerZone to szybko się przekonasz jak wiele decyzji musi podjąć menadżer. Bedziesz w pełni kontrolował swoje działania i nikt nie będzie decydował za ciebie. Inne symulatory piłkarskie opierają się na zasadzie zapłać-aby-wygrać, a my przyjęliśmy inną zasadę: To dzięki swoim decyzjom możesz zajść na szczyt rankingu w tej grze, a nie pieniądzom wydanym na grę. Ostatecznie to systematyczność, trening i charyzma zdecydują czy zostaniesz legendą ManagerZone!

Ustaw swoje formacje - i obejrzyj każde zagranie w 3D

Po ustawieniu swojej pierwszej taktyki od razu możesz zacząć ją dopracowywać. Otrzymasz drużynę składającą się z mieszanki młodych talentów i doświadczonych seniorów. Wyślesz młodych zawodników na obóz treningowy czy od razu ustawisz ich na boisku? Będziesz grał swoimi gwiazdami czy wystawisz je na rynek transferowy, aby podreperować stan klubowej kasy? Masz zbyt szeroki skład i zwolnisz niektórych zawodników? To tylko niektóre pytania na które musisz znaleźć odpowiedzi. Każda z twoich decyzji będzie kolejnym krokiem na ekskluzywnej ścieżce drogi przez ManagerZone.

Dobrym sposobem na wyprzedzenie konkurencji o krok jest analizowanie i podpatrywanie przeciwników. Niezależnie od dywizji, planowanie jest kluczowe, a nie ma lepszego sposobu planowania jak obejrzenie przebiegu meczu. Albo w widoku 2D lub w widoku 3D.

Dołącz do świata ManagerZone

Jak zaczniesz grać w tę grę MMO to wkrótce się zorientujesz, że prawie wszystkie twoje mecze są rozgrywane przeciwko drużynom prowadzonym przez innych menadżerów. Wchodząc w ten świat szybko przekonasz się, że rywalizacja i sojusze często prowadzą do przyjaźni.

Stwórz swoje konto dzisiaj, a jutro napisz swoją historię!