8 9 Pom 85' P. Rachiotis   1.59
12 10 Nap K. Karnoupakis     1 6.56
11 11 Nap A. Mandrapilias       2.93

Arena Elbląg
Widzowie: 9261 (Miejsca stojące: 6947, Miejsca siedzące: 2130, Miejsca dla VIPów: 184)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Romulo Gaur. 3 minuta meczu. Romulo Gaur strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Hector Yfantis. Nie ma gola. 4 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Romulo Gaur, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny Tsambí BC. Hector Yfantis będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 1-0. Wspaniały rzut w lewą stronę i Hector Yfantis broni w trudnej sytuacji w 11 minucie meczu. Romulo Gaur powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 14 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny F.C. Elbląg POLAND™. Jednak Romulo Gaur w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i to niegroźne uderzenie w kierunku prawego słupka bez trudu wychwytuje Hector Yfantis. W 15 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Peneios Rachiotis z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. Właśnie upłynęła 15 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Peneios Rachiotis. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny F.C. Elbląg POLAND™, którym był Romulo Gaur mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Kibice drużyny F.C. Elbląg POLAND™ skandują głośne "Romulo Gaur". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy lewym bokiem bramkarza a słupkiem. Hector Yfantis nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 18 minuta meczu i 2-0. Rzut wolny dla drużyny Tsambí BC. Kapaneus Karnoupakis podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Romulo Gaur może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Kibice drużyny F.C. Elbląg POLAND™ skandują głośne "Romulo Gaur". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Hector Yfantis nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 26 minuta i 3-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Tsambí BC. Piłkarze drużyny F.C. Elbląg POLAND™ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Peneios Rachiotis. Peneios Rachiotis strzelał w 37 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Romulo Gaur strzelał w 42 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Wspaniały rzut w lewą stronę i Hector Yfantis broni w trudnej sytuacji w 42 minucie meczu. Romulo Gaur powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Priamos Kaisaris nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 44 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Aigis Mandrapilias. W 51 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Aigis Mandrapilias. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W 53 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Romulo Gaur przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Właśnie upływała 56 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Kapaneus Karnoupakis. Antaios Harames rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 5-1. F.C. Elbląg POLAND™ przeprowadzi wymianę zawodników. Ime Achaparos czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Keyx Giannakakos. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Tsambí BC. Do piłki podszedł Aigis Mandrapilias. Ładny strzał w 67 minucie oddał Priamos Kaisaris. Niestety minimalnie niecelny. Romulo Gaur ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 70 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Hector Yfantis mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Kibice drużyny Tsambí BC przecierają oczy ze zdumienia. W 72 minucie meczu Aigis Mandrapilias powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Antaios Harames zdołał go obronić. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny F.C. Elbląg POLAND™. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie Tsambí BC jest Troizen Diplarakos. W 74 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny Tsambí BC. Troizen Diplarakos uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Antaios Harames musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. W 78 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Priamos Kaisaris. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Zmiana w drużynie F.C. Elbląg POLAND™. Jerzy Duda schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Antonio Zuccarini. W 85 minucie meczu Peneios Rachiotis po raz kolejny zostaje ukarany żółtym kartonikiem, tym razem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca dla tego typu zachowań i Peneios Rachiotis mrucząc coś pod nosem nieśpiesznie opuszcza murawę. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Tsambí BC. Do piłki podszedł Peneios Rachiotis. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Kapaneus Karnoupakis może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Zamieszanie pod bramką drużyny Tsambí BC w 90 minucie meczu. Do piłki dopada Romulo Gaur i strzela przy lewym słupku. Hector Yfantis z najwyższym trudem łapie piłkę. Romulo Gaur przeprowadza wspaniały rajd w 94 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Tsambí BC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Hector Yfantis zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny F.C. Elbląg POLAND™! Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Romulo Gaur na pewno zna odpowiedź. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.