185 14 Cse. 潘岚军       0.00
170 15 Cse. 宋笑鸿       0.00

Överåsvallen
Nézőszám: 150 (Állóhely: 113, Ülőhely: 34, VIP páholy: 3)
A közönség hangos üdvrivalgással köszöntötte Tobias Kellberg kezdõrúgását, amivel a kezdõkörbõl 90 perces útjára indította a labdát . A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Tobias Kellberg egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 4. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló 钱凡天 lábbal hárította. Majd 6 percet követõen %payerId% (magician under moon) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Egy ütközés nyomán a sértett magician under moon szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 8. percében. Luiz Fernando Tróia hatalmas lövést eresztett meg. A meccs 13. percében Henric Magnusson begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. A vérmesebb magician under moon szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 13 eltelt percet követõen. Henric Magnusson szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen 姚政轩 egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 18. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Mikael Vennerström lábbal hárította. 22 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Mikael Vennerström (Överås BK) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ 姚政轩 lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 0-1! Mikael Vennerström hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje 姚政轩 lövését. 钱凡天 (magician under moon) remek védése mentette meg a kihagyó magician under moon védelmet a góltól a mérkõzés 30. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 32. percében, ha 姚政轩 jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Mikael Vennerström fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. A találkozó 32. percében ajtó-ablak helyzet tárult 姚政轩 elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Mikael Vennerström lábában. 38. perc: Tobias Kellberg kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban 钱凡天 remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 43. perc: 姚政轩 mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! 43. perc: 姚政轩 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Mikael Vennerström remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 姚政轩 egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Mikael Vennerström (Överås BK) lábbal hárítani tudta. 0-1 maradt a félidei eredmény, és ez nagy csalódást okozott a hazaiaknak, akik láthatóan taktikai változtatásra készültek a szünetben.

MVP
姚政轩

Mindkét csapat elszántan, feltüzelt hangulatban várta a második félidõ kezdetét. A játékvezetõ a sípjába fújt, 许银川 elvégezte a kezdõrúgást. 51 percnyi játék után Tobias Mager (Överås BK) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 柳雄誉 (magician under moon) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 52. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 57 percnyi játék után Henric Magnusson (Överås BK) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 姚政轩 (magician under moon) népszerûsége az egekbe szökött a csapat szurkolói körében, amikor a 60. percben példaértékû ollózást mutatott be. Mikael Vennerström nem számított arra, hogy 姚政轩 mozdulata veszélyt jelenthet, így a labda csak a hálóban állt meg, 0-2. A meccs 64. percében Douglas Fransson begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. A mérkõzés 64. percében egy Överås BK szabadrúgásra került a sor, Douglas Fransson készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 姚政轩 gólt szerzett, 0-3. A meccs 67. percének történése volt, a lapos lövés megpattant a védõkön, majd Mikael Vennerström kezein is túljutva a gólvonal mögé vánszorgott. 钱凡天 szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Jan Jönsson által a mérkõzés 75 percében kapura küldött lövést. Eric Hjälm elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró magician under moon játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Eric Hjälm hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. 76 percnyi játék után Eric Hjälm (Överås BK) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 姚政轩 kemény lövése gondot okozott Mikael Vennerström számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 83 percet követõen Jan Jönsson (Överås BK) kemény lövést küldött kapura, a felsõ léc alá tartó löketet 钱凡天 hátravetõdve, a levegõben úszva tenyerelte ki a mezõnybe. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Tobias Mager (Överås BK) javára a mérkõzés 86. percében. 许银川 (magician under moon) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 87. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. Tobias Kellberg úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 89. percében. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Luiz Fernando Tróia (magician under moon) javára a mérkõzés 91. percében. Tobias Kellberg a tizenhatos elõterében lövésre szánta el magát a találkozó 92. percében, a labda magas ívben szállt, jócskán elkerülve a kaput. Ebbõl a helyzetbõl többet ki lehetett volna hozni. 94. perc: Jan Jönsson szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Mikael Vennerström szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza 姚政轩 által a mérkõzés 95 percében kapura küldött lövést.