50 14 Obr 81' C. Bustillo       0.71
89 15 Rez O. Comacho       0.00
47 16 Rez S. Fermosel       0.00

Estadio Hachita
Widzowie: 8703 (Miejsca stojące: 6000, Miejsca siedzące: 2487, Miejsca dla VIPów: 216)
Już na starcie spotkania Mátyás Borbás potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. Rik Villavedon w 6 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, OLIMPIA. Wspaniały rzut w prawą stronę i Casado Naveda broni w trudnej sytuacji w 7 minucie meczu. Mátyás Borbás powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny OLIMPIA w 10 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Mátyás Borbás. Casado Naveda rzucił się jednak w prawo i obronił go. Benjamin Enao znalazł się w doskonałej sytuacji w 13 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Neymar Juniors ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 15 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Casado Naveda mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lartaun Ibar broni w trudnej sytuacji w 22 minucie meczu. Miguel Nalo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Hachita FC w 22 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Miguel Nalo. Lartaun Ibar rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 25 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny Hachita FC. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny OLIMPIA, Gigi Barboni. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 27 minucie Benjamin Enao wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Hachita FC. Casado Naveda nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny OLIMPIA. Do piłki podszedł Sava Babachev. 31 minuta meczu, Felix Chavez strzela, lecz Lartaun Ibar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Rzut wolny dla drużyny OLIMPIA. Sava Babachev podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lartaun Ibar broni w trudnej sytuacji w 44 minucie meczu. Felix Chavez powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 46 minucie Mátyás Borbás zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Pomimo fantastycznego dopingu kibiców i wspaniałej postawy zawodników ekipy Hachita FC to drużyna OLIMPIA prowadzi 0-1. To prowadzenie pozwala gościom spokojnie relaksować się w trakcie przerwy, tymczasem gorzkie słowa padną w szatni Hachita FC.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Olaf Zacharczyk rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. 51 minuta meczu, Felix Chavez strzela, lecz Lartaun Ibar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 53 minucie Ksawery Brudnicki wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu OLIMPIA. Lartaun Ibar nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-1!! Gigi Barboni znalazł się w doskonałej sytuacji w 58 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lartaun Ibar broni w trudnej sytuacji w 62 minucie meczu. Felix Chavez powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Lartaun Ibar broni w trudnej sytuacji w 64 minucie meczu. Miguel Nalo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 65 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Mátyás Borbás. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Gdyby w 68 minucie Olaf Zacharczyk zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gdyby w 70 minucie Benjamin Enao zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 71 minucie spotkania Benjamin Enao przedarł się z piłką na pole karne przeciwnika, ale z kilku metrów posłał piłkę przy prawym słupku prosto w bramkarza. Gdyby w 73 minucie Miguel Nalo zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ksawery Brudnicki znalazł się w doskonałej sytuacji w 74 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 76 minucie Mátyás Borbás zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 80 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Miguel Nalo. Trener postanowił wprowadzić trochę ożywienia do gry dlatego decyduję się wprowadzić świeżego zawodnika. Zmęczony Benjamin Enao. schodzi z boiska, zmienia go Ovando Jacolet, który jest w pełni sił. W miejsce bardzo zmęczonego Rik Villavedon wchodzi Cordareo Bustillo. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na OLIMPIA. W 82 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Hachita FC. Wykonywał go Miguel Nalo. Zamieszanie pod bramką drużyny Hachita FC wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Gigi Barboni i zagrał ją w pole karne. W 88 minucie Gigi Barboni posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Casado Naveda miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. Neymar Juniors zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny OLIMPIA. Piłkarze drużyny Hachita FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Gigi Barboni. 92 minuta meczu, Miguel Nalo strzela, lecz Lartaun Ibar rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Napastnicy drużyny Hachita FC muszą wyciągnąć wnioski z dzisiejszego spotkania. Pomimo wspaniałej gry całego zespołu, nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.