102 14 Nap 90' D. Roldan       1.72
15 15 Rez B. Zyskowski       0.00
14 16 Nap 74' G. Olszewski       2.16

Estadio Hachita
Widzowie: 8701 (Miejsca stojące: 6000, Miejsca siedzące: 2486, Miejsca dla VIPów: 215)
Pogoda była wprost wymarzona do rozegrania meczu piłkarskiego. Obydwie drużyny wybiegły na boisko gotowe do gry. Spotkanie rozpoczął Vinicio Gaskon. Gdyby w 8 minucie Felix Chavez zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 9 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Zachary Dziatkowicz przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Felix Chavez nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 11 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Xosé Bacquet był bliski celu w 24 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 27 minucie meczu Xosé Bacquet strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Casado Naveda rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 36 minucie tego spotkania Xosé Bacquet wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Casado Naveda nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-3. Kibice drużyny Hachita FC przecierają oczy ze zdumienia. W 41 minucie meczu Vinicio Gaskon powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Pavel Janko zdołał go obronić. Gdyby w 43 minucie Xosé Bacquet zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Hachita FC. Do piłki podszedł Zachary Dziatkowicz. Nieoczekiwanie drużyna Hachita FC przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze C. A Chipa y Terere z pewnością wierzą, że wynik 2-3 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

Wymarzona sytuacja dla drużyny Hachita FC w 53 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Miguel Nalo. Pavel Janko rzucił się jednak w prawo i obronił go. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny C. A Chipa y Terere. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie Hachita FC jest Zachary Dziatkowicz. Wspaniały rzut w prawą stronę i Pavel Janko broni w trudnej sytuacji w 57 minucie meczu. Miguel Nalo powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny C. A Chipa y Terere w 59 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Xosé Bacquet. Casado Naveda rzucił się jednak w lewo i obronił go. Jaume Navaes ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 65 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Casado Naveda mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 65 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny C. A Chipa y Terere. Jednak Jaume Navaes w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Casado Naveda bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. 68 minuta spotkania. Felix Chavez z najbliższej odległości strzela bardzo mocno pod poprzeczkę jednak w sam środek bramki. Bramkarz zdołał sparować ten strzał. Hug Sola znalazł się w doskonałej sytuacji w 70 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 73 minucie meczu Casado Naveda zatrzymał piłkę zmierzającą po jego prawej stronie do bramki. Pechowym wykonawcą jedenastki był Roy Holm. Rzut wolny dla drużyny C. A Chipa y Terere. Ilixo Somoano podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole C. A Chipa y Terere, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Xosé Bacquet, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Gwidon Olszewski. Zmiana w drużynie C. A Chipa y Terere. Cortez Beloki schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Pirmin Zornoza. 75 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny C. A Chipa y Terere. Ilixo Somoano będzie zagrywać piłkę. Gdyby w 84 minucie Vinicio Gaskon zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 89 minuta meczu, Vinicio Gaskon strzela, lecz Pavel Janko rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Hachita FC. Do piłki podszedł Zachary Dziatkowicz. Trener drużyny C. A Chipa y Terere przeprowadza zmianę. W miejsce zmęczonego już nieco Jaume Navaes wprowadza Diego Roldan który na pewno ożywi grę zespołu. Diego Roldan w 95 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, C. A Chipa y Terere. Emocji w meczu było bardzo dużo i choć to zespół C. A Chipa y Terere zabiera ze sobą trzy punkty, gospodarze mogą być z siebie dumni. Drużyna Hachita FC zagrała bardzo dobre spotkanie, jednak zabrakło im szczęścia. Na pewno poszukają go w kolejnym spotkaniu.