Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

Symulator sportowy

Witamy w ManagerZone, najlepszym i najbardziej wymagającym menadżerze piłkarskim online! W ManagerZone będziesz potrzebował całej swojej inteligencji, cierpliwości, kreatywności i wiedzy taktycznej. W zamian otrzymasz mega emocje i grę na całe życie.

Tworzymy darmowe symulatory sportowe od 2001 roku, a ManagerZone to nasze pierworodne dziecko. Przez ten czas ulepszaliśmy, uaktualnialiśmy i rozwijaliśmy ManagerZone, aby dopasować go do potrzeb użytkowników.

Piłka nożna lub hokej - wybierz!

Jeśli szukasz najlepszego darmowego menadżera piłkarskiego lub hokejowego to właśnie trafiłeś w dziesiątkę! Obie nasze gry oferują realistyczne doświadczenia menadżerskie. Od początku będziesz musiał poruszać się w świecie transferów, treningów i dylematów taktycznych, aż twój klub będzie gotowy na rzucenie wyzwania najlepszym.

Możesz ogladać mecze poprzez nasz wciągający widok 3D na desktopach lub widok 2D na urządzeniach mobilnych. W domu czy w autobusie zawsze znajdziesz powód, aby się zalogować i sprawdzić co się dzieje w twoim klubie.

Twój wybór

W ManagerZone przyszłość twojego klubu jest dosłownie w twoich rękach. Nie ograniczamy twojego klubu w żadnym aspekcie, ani nie mówimy ci co masz robić. Tak jak prawdziwy menadżer będziesz musiał podejmowac decyzje i ponosić odpowiedzialność za ich skutki. Gdy będzie rosnąć renomo twojego klubu to będzie wyłącznie twoja zasługa!

Twój skład to mieszanka młodych talentów, solidnych seniorów i weteranów. Wystawisz swoich młodzieżowców do gry, aby zyskiwali doświadczenie? Będziesz grał swoimi gwiazdami każdy mecz, czy wyślesz ich na obóz treningowy, aby polepszyli swoje umiejętności? Pozbędziesz się niektórych zawodników, aby zmniejszyć koszty? To tylko niektóre pytania na które będziesz musiał znaleźć odpowiedzi, a od nich będzie zależał przyszły kształt twojego klubu. Każdy menadżer odpowiada na nie na swój sposób.

Dołącz do rodziny ManagerZone zarejestruj za darmo swoje konto już dzisiaj!