Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

Darmowy menadżer piłkarski online

Witamy w ManagerZone, najlepszym i najbardziej wymagającym menadżerze piłkarskim online! W ManagerZone będziesz potrzebował całej swojej inteligencji, cierpliwości, kreatywności i wiedzy taktycznej. W zamian otrzymasz mega emocje i przyjaźnie na całe życie.

Jeśli masz dość płatnych menadżerów piłkarskich online to właśnie trafiłeś w dziesiątkę: szczycimy się tym, że oferujemy jeden z najlepszych darmowych menadżerów piłkarskich online, ale chcemy też abyś mógł pokazać tu swoje umiejętności!

Zmierz się z całym światem

W ManagerZone startujesz z małym klubem i powoli rozwijasz go w szanowaną światową potęgę. Trening,transfery i taktyki to twoje podstawowe środki do osiągnięcia tego celu i będziesz musiał mistrzowsko się nimi posługiwać, aby osiągnąć sukces.

Od momentu w którym założysz swój klub znajdziesz się w centrum wydarzeń. Twój skład to mieszanka młodych talentów, solidnych seniorów i weteranów. Wystawisz swoich młodzieżowców do gry, aby zyskiwali doświadczenie? Będziesz grał swoimi gwiazdami każdy mecz, czy wyślesz ich na obóz treningowy, aby polepszyli swoje umiejętności? Pozbędziesz się niektórych zawodników, aby zmniejszyć koszty? To tylko niektóre pytania na które będziesz musiał znaleźć odpowiedzi, a każdy menadżer odpowiada na nie inaczej.

Oglądaj to wszystko w 3D

Będziesz musiał analizować mecze i robić notatki o poczynaniach twoich zawodników na boisku, indywidualnie na poszczególnych pozycjach i sumarycznie jako drużyna. W przeglądarkach desktopowych można oglądać mecze w widoku 3D: z perspektywy widza na trybunach, widoku stadionu z lotu ptaka lub szczegółowego widoku z dowolnego miejsca na stadionie. Na urządzeniach mobilnych można oglądać mecze w widoku 2D.

W ManagerZone przyszłość twojego klubu jest dosłownie w twoich rękach. Nie ograniczamy twojego klubu w żadnym aspekcie, ani nie mówimy ci co masz robić. Dołącz do rodziny ManagerZone zarejestruj za darmo swoje konto już dzisiaj!