Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

Darmowy menadżer online

Wiemy, że masz już dość płatnych menadżerów piłkarskich online. Jeśli szukasz najlepszego darmowego menadżera piłkarskiego online to właśnie trafiłeś w dziesiątkę. W ManagerZone będziesz potrzebował całej swojej inteligencji, cierpliwości, kreatywności i wiedzy taktycznej. W zamian otrzymasz mega emocje i przyjaźnie na całe życie.

Poprowadź swój zespół do chwały

Oto co się stanie jak założysz swój klub. Zostaniesz wrzucony w sam środek akcji z funduszami wystarczającymi na podjęcie pierwszych decyzji menadżerskich oraz składem złożonym z lojalnych zawodników i klubowych wychowankówa. Masz mało czasu na rozpoznanie słabych i mocnych stron swojego składu i potrzebujesz dobrego planu taktycznego , aby sięgnąć po pierwsze zwycięstwa. Musisz także zoptymalizować swój stadion i zapełnić meczowy terminarz, aby twoi zawodnicy byli w formie meczowej i aby zapełnić klubową kasę. Zatrudnisz trenerów i wyznaczysz im cele treningowe, aby twoi zawodnicy ciągle polepszali swoje umiejętności.

Kiedy ogarniesz podstawowe rzeczy to musisz zrobić długoterminowy plan. Jakiego rodzaju menadżerem będziesz? Transferowym handlarzem? Ekspertem w kształceniu młodzieży i poszukiwaniu piłkarskich talentów? Strategiem taktycznym, który zmienia taktykę przed każdym meczem? Wszystko zależy od tego jaką jesteś osobą.

Gra na pokolenia: Zostań częścią naszego bogatego dziedzictwa

Tworzymy darmowe symulatory sportowe od 2001 roku, a ManagerZone to nasze pierworodne dziecko. Przez ten czas ulepszaliśmy, uaktualnialiśmy i rozwijaliśmy ManagerZone, aby dopasować go do potrzeb użytkowników. I udało się nam. Większość z naszych oddanych menadżerów jest z nami od kilku lat lub nawet kilkunastu. ManagerZone w niektórych przypadkach stał się wprost sprawą rodzinną, z mocną rywalizacją pomiędzy ojcem i synem lub rodzeństwem i źródłem niekończącej się dyskusji przy rodzinnym stole. Z tego punktu widzenia ta gra stała się rzczywistością.

Stwórz konto dzisiaj i napisz swoją własną historię!