Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło

Rejestracja
O ManagerZone
Obejrzyj video Browse the site

Symulator piłki nożnej

Podchodzimy do tematu piłki nożnej poważnie i myślimy, że ty również. Dlatego spędziliśmy prawie dwie dekady na doskonaleniu najlepszego symulatora piłkarskiego w sieci.

When you take charge of a team in ManagerZone you will quickly become immersed in all the decisions that a football manager need to make. Nie ograniczamy twojego klubu w żadnym aspekcie, ani nie mówimy ci co masz robić i o ile inne symulatory piłkarskie opierają się na zasadzie płać-aby-wygrywać to my mamy inne podejście: niezależnie od tego czy płacisz w ManagerZone czy nie to i tak wszystko zależy od podjetych przez ciebie decyzji. Ostatecznie to doświadczenie, kreatywność i charyzma zdecydują czy osiągniesz sukces.

Przygotuj się na mecze - i obejrzyj ich przebieg w 3D

Od momentu w którym założysz swój klub znajdziesz się w centrum wydarzeń. Twój skład to mieszanka młodych talentów, solidnych seniorów i weteranów. Wystawisz swoich młodzieżowców do gry, aby zyskiwali doświadczenie? Będziesz grał swoimi gwiazdami każdy mecz, czy wyślesz ich na obóz treningowy, aby polepszyli swoje umiejętności? Pozbędziesz się niektórych zawodników, aby zmniejszyć koszty? To tylko niektóre pytania na które będziesz musiał znaleźć odpowiedzi, a każdy menadżer odpowiada na nie inaczej.

Będziesz musiał analizować mecze i robić notatki o poczynaniach twoich zawodników na boisku, indywidualnie na poszczególnych pozycjach i sumarycznie jako drużyna. W przeglądarkach desktopowych można oglądać mecze w widoku 3D: z perspektywy widza na trybunach, widoku stadionu z lotu ptaka lub szczegółowego widoku z dowolnego miejsca na stadionie. Na urządzeniach mobilnych można oglądać mecze w widoku 2D.

Świat menadżerów

ManagerZone to do szpiku kości gra typu multiplayer i prawie wszystkie twoje mecze są rozgrywane przeciwko drużynom prowadzonym przez innych menadżerów. Wchodząc w ten świat szybko przekonasz się, że znajdziesz tu nie tylko rywalizację, ale również sojusze i przyjaźnie. Dołącz do federacji, aby znaleźć się w grupie naszej społeczności i rywalizuj z innymi federacjami w cyklicznych rozgrywkach.

Stwórz konto dzisiaj i napisz swoją własną historię!