14 12 Rez T. Valle       0.00
13 13 Rez M. Villasante       0.00

Arena Rondy
Widzowie: 35 (Miejsca stojące: 27, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Aloísio Donato rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Aloísio Donato znalazł się w doskonałej sytuacji w 8 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upływała 11 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Aloísio Donato. Rômulo de Almeida rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 18 minucie Caetano Saad wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Rondinone F.C - FDFDF. Rômulo de Almeida nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-2!! Wymarzona sytuacja dla drużyny CE LAJEADENSE RS w 20 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Caetano Saad. Rômulo de Almeida rzucił się jednak w prawo i obronił go. Aloísio Donato znalazł się w doskonałej sytuacji w 22 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny CE LAJEADENSE RS przecierają oczy ze zdumienia. W 24 minucie meczu Aloísio Donato powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Rômulo de Almeida zdołał go obronić. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 25 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Humberto Rossi protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Właśnie upłynęła 26 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Humberto Rossi. Kibice drużyny CE LAJEADENSE RS skandują głośne "Aloísio Donato". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Rômulo de Almeida nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 29 minuta i 0-3. Daniel Alcântara znalazł się w doskonałej sytuacji w 32 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upływała 33 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Aloísio Donato. Rômulo de Almeida rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-4. W 36 minucie doskonałej sytuacji nie wykorzystał Aloísio Donato, pomimo że do bramki miał tylko kilka metrów. Wymarzona sytuacja dla drużyny CE LAJEADENSE RS w 39 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Humberto Rossi. Rômulo de Almeida rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 40 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Nelson Esteves. W 41 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Aloísio Donato przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 43 minucie tego spotkania Humberto Rossi wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Rômulo de Almeida nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-5. W 48 minucie meczu, Amauri Rocha trzymając się za udo musiał opuścić plac gry. Caetano Saad pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Rondinone F.C - FDFDF. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny CE LAJEADENSE RS. Do piłki podszedł Caetano Saad. Drużyna Rondinone F.C - FDFDF będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Daniel Alcântara rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Wymarzona sytuacja dla drużyny CE LAJEADENSE RS w 54 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Caetano Saad. Rômulo de Almeida rzucił się jednak w prawo i obronił go. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 57 minucie Jorge Pires wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Rondinone F.C - FDFDF. Rômulo de Almeida nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-6!! Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Rondinone F.C - FDFDF. Piłkarze drużyny CE LAJEADENSE RS protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Nilson Paraibano. 64 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Rondinone F.C - FDFDF. Alberto Freire będzie zagrywać piłkę. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 65 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Adalberto Vianna protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Rondinone F.C - FDFDF. Do piłki podszedł Adalberto Vianna. 66 minuta meczu. Caetano Saad strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Rômulo de Almeida. Nie ma gola. W 72 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Nuno Rosado. 73 minuta meczu, Anísio Koehler uderza piłkę bardzo mocno z dystansu. Po drodze ociera się o jednego z obrońców i zmierza do bramki w lewym rogu. Zaskoczony tym rykoszetem Rômulo de Almeida nie mający jednak zbyt dużych szans na skuteczną interwencję dokonuje cudu i wręcz w nieprawdopodobnym stylu broni ten strzał. 73 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Rondinone F.C - FDFDF. Adalberto Vianna będzie zagrywać piłkę. Rzut wolny dla drużyny CE LAJEADENSE RS. Aloísio Donato podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Aloísio Donato ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 77 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Rômulo de Almeida mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Rondinone F.C - FDFDF w 81 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Róbson Prata. Adam Doykin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Isaltino Tande pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny CE LAJEADENSE RS. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Rzut wolny dla drużyny Rondinone F.C - FDFDF. Isaltino Tande podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 91 minucie Caetano Saad wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Rondinone F.C - FDFDF. Rômulo de Almeida nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-8!! Caetano Saad znalazł się w doskonałej sytuacji w 94 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 97 minucie Humberto Rossi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. "Na grzyby, na grzyby!" tak skandowali kibice do piłkarzy Rondinone F.C - FDFDF po meczu z CE LAJEADENSE RS. Nic w tym dziwnego, gdyż wielu z nich zamiast grać w piłkę, powinno zająć się zbieraniem grzybów! W takim stylu przegrać spotkanie to sztuka.