126 15 Cse. C. Luix       0.00
138 16 Cse. O. Misael       0.00

Baobab Stadium
Nézőszám: 40 (Állóhely: 31, Ülőhely: 9, VIP páholy: 0)
A szurkolók hangulata már a tetõfokra hágott, amikor Enzo Donatelli kezdõrúgásával elindult a játék. Man Dober ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, John Wick hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 4. percében. Enzo Donatelli a mérkõzés 5 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Majd 9 percet követõen %payerId% (Old BaoBaB Accademy) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 10. perc: John Wick takarásból váratlanul kapura tüzelt, Man Dober (Old BaoBaB Accademy) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Esteve Mogel remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 20. percében. Man Dober (Old BaoBaB Accademy) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, John Wick éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 25. percében. 26 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Fedele Tacconelli száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ Old BaoBaB Accademy játékosok körül. A felháborodott ľƼ-6-ľȜ ♆ ƬЄ ƢƲЄƦЄƧ MƛƬƛƦ szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Old BaoBaB Accademy javára 26 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Fedele Tacconellit durva szabálytalanságáért. 27 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Man Dober (Old BaoBaB Accademy) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Enzo Bot lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A találkozó 30. percében ajtó-ablak helyzet tárult Enzo Bot elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Man Dober lábában. Man Dober ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Claudio-Paul Lopez hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 31. percében. 33 percet követõen Enzo Donatelli (Old BaoBaB Accademy) kemény lövést küldött kapura, a felsõ léc alá tartó löketet Prudencio Lucila hátravetõdve, a levegõben úszva tenyerelte ki a mezõnybe. 37 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Esteve Mogel száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ ľƼ-6-ľȜ ♆ ƬЄ ƢƲЄƦЄƧ MƛƬƛƦ játékosok körül. Egy ütközés nyomán a sértett ľƼ-6-ľȜ ♆ ƬЄ ƢƲЄƦЄƧ MƛƬƛƦ szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 37. percében. Esteve Mogel hatalmas lövést eresztett meg. Anfilogino Latini sárga lapot kapott sportszerûtlen viselkedésért, a mérkõzés 43. percében. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Anfilogino Latini (Old BaoBaB Accademy) javára a mérkõzés 43. percében. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 0-1! Man Dober hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Enzo Bot lövését. 0-1 maradt a félidei eredmény, és ez nagy csalódást okozott a hazaiaknak, akik láthatóan taktikai változtatásra készültek a szünetben.

Mindkét csapat elszántan, feltüzelt hangulatban várta a második félidõ kezdetét. A játékvezetõ a sípjába fújt, John Wick elvégezte a kezdõrúgást. 55 percnyi játék után Lucio Caine (Old BaoBaB Accademy) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. Prudencio Lucila szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Enzo Donatelli által a mérkõzés 58 percében kapura küldött lövést. Majd 62 percet követõen %payerId% (ľƼ-6-ľȜ ♆ ƬЄ ƢƲЄƦЄƧ MƛƬƛƦ) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 66. perc: Ernesto Ursino rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Enzo Bot könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 73. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így Man Dober visszavetõdve menteni tudott. 74. perc: Enzo Bot gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Man Dober viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. 81. perc: Jorge Satordi takarásból váratlanul kapura tüzelt, Man Dober (Old BaoBaB Accademy) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A meccs 83. percében Esteve Mogel (ľƼ-6-ľȜ ♆ ƬЄ ƢƲЄƦЄƧ MƛƬƛƦ) nem válogatott az eszközökben, hogy megállítsa az ellenfelét. Sárga lap lett a jutalma, immár a második, ezért el kellett hagynia a küzdõteret. Old BaoBaB Accademy-csere történt: Domenico Corsi lépett a pályára Enzo Donatelli helyett. Majd 85 percet követõen %payerId% (ľƼ-6-ľȜ ♆ ƬЄ ƢƲЄƦЄƧ MƛƬƛƦ) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Domenico Corsi a mérkõzés 89 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. 93. perc: Domenico Corsi gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Prudencio Lucila viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. Anfilogino Latini (Old BaoBaB Accademy) sárga lapos figyelmeztetésben részesült a találkozó 96. percében, s mivel korábban már kapott egy sárgát, a kiállítás sorsára jutott. 97. perc: Anfilogino Latini szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé.