103 14 Cse. D. Maira       0.00
105 15 Cse. A. Chacaltana       0.00

Tierra de fuego
Nézőszám: 45 (Állóhely: 35, Ülőhely: 10, VIP páholy: 0)
Xacintu Angosto ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 3. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Carlos Saúl Maralla fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. Carlos Saúl Maralla (Algarrobo) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Austin Vilardell éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 5. percében. Tomás Alday (Algarrobo) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 7. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. A vérmesebb Algarrobo szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 16 eltelt percet követõen. Juan Jesus Orrego szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 17 perc eltelte után Austin Vilardell gólja változást hozott az eredményben (1-0), a közeli lövés Carlos Saúl Maralla kezei között vágódott a léc alá. A mérkõzés 20. percében egy Algarrobo szabadrúgásra került a sor, Osvaldo Arechavala készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. A találkozó 22. perce Austin Vilardell közeli, erõs lövése miatt vált izgalmassá, valamint Carlos Saúl Maralla fantasztikus bravúrja is emlékezetes volt, ahogy kiütötte a léc alá tartó labdát. A megkönnyebbült Algarrobo játékosok sorra veregették a kapus vállát. Dolfo Escajadillo kemény lövése gondot okozott Carlos Saúl Maralla számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Naelio Moncada durva szabálytalanságát a meccs 24. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Naelio Moncada remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 25. percében. Austin Vilardell (Golden Dragón F.C) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 25. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Toli Bailina (Golden Dragón F.C) javára a mérkõzés 27. percében. Már 34 perce játszottak a csapatok, amikor Gonzalo Abarzuza remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Algarrobo szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. Dolfo Escajadillo úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 41. percében. 46. perc: Carlos Saúl Maralla fantasztikus mozdulattal védte Austin Vilardell kapura tartó lövését. A történtek alapján egyáltalán nem meglepõ a hazai csapat 1-0 arányú vezetése a félidõben.

A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. Austin Vilardell kezdõrúgásával indult a második félidõ. A szorongatott helyzetben lévõ Golden Dragón F.C támadó az õt árnyékként kísérõ védõ lábára pattintotta a labdát, hogy szögletet harcoljon ki. A sarokrúgást Baladi Urreta végezte el, a mérkõzés 53. percében. Baladi Urreta (Golden Dragón F.C) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, Carlos Saúl Maralla hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. Austin Vilardell szerencséje nem ismert határokat, 56 percnyi játék után a hozzá többször visszapattanó labdát végül kapura lõtte, ráadásul Carlos Saúl Maralla rosszul számította ki a labda ívét. Nem volt szép gól, de a lényeg: 2-0. 59 percnyi játék után Ongile Olmo (Golden Dragón F.C) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. A találkozó 64. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ Austin Vilardell kapra továbbította a labdát, Carlos Saúl Maralla (Algarrobo) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. 71 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Carlos Saúl Maralla (Algarrobo) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Magdaleno Revenga lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Majd 72 percet követõen %payerId% (Algarrobo) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Nem a 74. perc volt az, amikor Carlos Saúl Maralla megmutatta tehetségét. Ennek Dolfo Escajadillo (Golden Dragón F.C) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 3-0. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Magdaleno Revenga durva szabálytalanságát a meccs 76. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. A felháborodott Algarrobo szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Golden Dragón F.C javára 76 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Magdaleno Revengat durva szabálytalanságáért. Egy kapu elõtti kavarodás során az egyik Algarrobo védõ a mezénél fogva lerántotta a gólhelyzetbe kerülõ Golden Dragón F.C játékost. Kétség nem férhet a tizenegyes jogosságához! A mérkõzés 80. percében Anselmo Casanova futhatott neki a labdának, a jobb sarokba tartó labdáját azonban Florin Quelia megkaparintotta. Gyönyörû védést láthattunk. Florin Quelia (Golden Dragón F.C) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Gonzalo Abarzuza éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 82. percében. Austin Vilardell (Golden Dragón F.C) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 86. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Ongile Olmo (Golden Dragón F.C) javára a mérkõzés 91. percében. Magdaleno Revenga a mérkõzés 98 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. A játékvezetõ lefújta a meccset és elkönyvelte a végeredményt. A játékosok mezt cseréltek, majd elindultak az öltözõ felé. A hazai Golden Dragón F.C szurkolók gyõzelmi indulókat daloltak, mert a vendég Algarrobo végig kemény ellenfélnek bizonyult, mégis sikerült valahogyan itthon tartani a három pontot.