72 13 Rez E. Þrándsson       0.00
15 14 Rez K. Ketilsson       0.00
17 15 Rez H. Jökulsson       0.00

Českos´s Stadium
Widzowie: 166 (Miejsca stojące: 125, Miejsca siedzące: 38, Miejsca dla VIPów: 3)
Húmi Nikulásson rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Wspaniały rzut w prawą stronę i Austmar Janusson broni w trudnej sytuacji w 6 minucie meczu. Leroy Sane powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gdyby w 7 minucie Leroy Sane zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i Austmar Janusson broni w trudnej sytuacji w 9 minucie meczu. Leroy Sane powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 10 minucie tego spotkania Leroy Sane wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Austmar Janusson nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-0. 13 minuta meczu. Leroy Sane uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny V.V.V - Venlo. Austmar Janusson puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 2-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny V.V.V - Venlo. Piłkarze drużyny Colonia Taranco FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Friðþór Bjarmason. Leroy Sane ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 29 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Austmar Janusson mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Colonia Taranco FC. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie V.V.V - Venlo jest Rafnar Sveinsson. Kibice drużyny Colonia Taranco FC przecierają oczy ze zdumienia. W 37 minucie meczu Leroy Sane powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Austmar Janusson zdołał go obronić. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Colonia Taranco FC. Do piłki podszedł Leroy Sane. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny V.V.V - Venlo, którym był Garibaldi Dónaldsson mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 46 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny V.V.V - Venlo. Justin Kluivert będzie zagrywać piłkę. Wymarzona sytuacja dla drużyny Colonia Taranco FC w 48 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Leroy Sane. Austmar Janusson rzucił się jednak w lewo i obronił go. Jak na gospodarzy przystało drużyna Colonia Taranco FC prowadzi 2-0 z drużyną V.V.V - Venlo po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Leroy Sane rozpoczął drugą połowę. Justin Kluivert był bliski celu w 51 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 52 minucie meczu Leroy Sane strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Austmar Janusson rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Kibice drużyny V.V.V - Venlo przecierają oczy ze zdumienia. W 54 minucie meczu Justin Kluivert powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Braulio Quilino zdołał go obronić. Właśnie upłynęła 59 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Friðþór Bjarmason. Zmiana w drużynie Colonia Taranco FC. Emanuel Mammana schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Nicolas Artal. Zmęczony Urbano Vimaro schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Leonel Paul. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny V.V.V - Venlo. Piłkarze drużyny Colonia Taranco FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Friðþór Bjarmason. Justin Kluivert znalazł się w doskonałej sytuacji w 63 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Colonia Taranco FC. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie V.V.V - Venlo jest Rafnar Sveinsson. W 65 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Rafnar Sveinsson, ale Braulio Quilino wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. 67 minuta spotkania. Leroy Sane w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny V.V.V - Venlo. Austmar Janusson spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 73 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Colonia Taranco FC. Wykonywał go Federico Castulo. Leroy Sane nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Natanael Serafini. Rzut wolny dla drużyny Colonia Taranco FC. Federico Castulo podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny V.V.V - Venlo. Piłkarze drużyny Colonia Taranco FC protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Steinröður Fannarsson. Wymarzona sytuacja dla drużyny Colonia Taranco FC w 78 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Natanael Serafini. Austmar Janusson rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny Colonia Taranco FC w 81 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Natanael Serafini. Austmar Janusson rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Rafnar Sveinsson może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 83 minucie meczu Rafnar Sveinsson zakończył ponad 40 metrowy rajd precyzyjnym strzałem w lewy górny róg, ale Braulio Quilino wykazał się wielkim kunsztem chwytając piłkę bez najmniejszego problemu. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 88 minucie Nicolas Artal wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu V.V.V - Venlo. Austmar Janusson nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-0!! Pewne zwycięstwo drużyny Colonia Taranco FC. Obie drużyny dziękuj± sobie za grę w tym ciekawym spotkaniu.