19 11 Nap J. Ramalho       2.93
66 12 Rez S. Aritza       0.00
14 13 Nap 86' M. Munio       0.50

The Magic Dome
Widzowie: 7847 (Miejsca stojące: 5887, Miejsca siedzące: 1804, Miejsca dla VIPów: 156)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Anders Westerstrand rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. Kibice drużyny The Obscurials przecierają oczy ze zdumienia. W 4 minucie meczu Adriano Ribeiro powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Santiago Meckel zdołał go obronić. W 6 minucie meczu Adriano Ribeiro strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Santiago Meckel rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 11 minutach spędzonych na boisku Mauricio Orlanda otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Wymarzona sytuacja dla drużyny Trapiche w 19 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Andreas Dahlquist. Safet Hands rzucił się jednak w prawo i obronił go. Adriano Ribeiro ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 21 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Santiago Meckel mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Juan Ramalho w 24 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Trapiche. Gdyby w 26 minucie Adriano Ribeiro zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Adriano Ribeiro ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 28 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Santiago Meckel mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w lewą stronę i Santiago Meckel broni w trudnej sytuacji w 28 minucie meczu. Adriano Ribeiro powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 29 minucie Guaberto Betadur wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu The Obscurials. Safet Hands nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! 33 minuta meczu. Adriano Ribeiro strzela, lecz Santiago Meckel rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upływała 40 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Adriano Ribeiro. Santiago Meckel rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-1. Wspaniały rzut w prawą stronę i Santiago Meckel broni w trudnej sytuacji w 43 minucie meczu. Anders Westerstrand powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Adriano Ribeiro przeprowadza wspaniały rajd w 46 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Trapiche i umieścić piłkę w siatce, przy prawym słupku, lecz Santiago Meckel zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny The Obscurials! Wyrównana pierwsza część spotkania, więc wynik 1-1 nie powinien nikogo dziwić. Znany z niekonwencjonalnych metod motywowania piłkarzy manager gospodarzy z pewnością spróbuje tchnąć nowego ducha walki w swój zespół.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Leon Norino rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Nelson Wright w 52 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, The Obscurials. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Trapiche. Do piłki podszedł Juan Ramalho. Gdyby w 63 minucie Ilmar Lõvi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Trapiche przecierają oczy ze zdumienia. W 64 minucie meczu Ilmar Lõvi powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Safet Hands zdołał go obronić. Adriano Ribeiro ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 68 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Santiago Meckel mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Adriano Ribeiro na pewno zna odpowiedź. Wspaniały rzut w prawą stronę i Santiago Meckel broni w trudnej sytuacji w 70 minucie meczu. Adriano Ribeiro powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 78 minuta meczu. Adriano Ribeiro uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Trapiche. Santiago Meckel puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 3-1. W 81 minucie meczu Adriano Ribeiro strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Santiago Meckel rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 86 minucie meczu rzut wolny dla ekipy The Obscurials. Wykonywał go Kevin Lyle. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Trapiche. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Leon Norino będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Modesto Munio. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. W 87 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Kevin Lyle. W 89 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny The Obscurials. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Trapiche, Pedro Pasculli. Adriano Ribeiro ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 92 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Santiago Meckel mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Adriano Ribeiro znalazł się w doskonałej sytuacji w 94 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Adriano Ribeiro ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 96 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Santiago Meckel mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice.