O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Campinhos
Widzowie: 8546 (Miejsca stojące: 6411, Miejsca siedzące: 1965, Miejsca dla VIPów: 170)
W 2 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 周挺勇 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wymarzona sytuacja dla drużyny Gracie Barra w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Pedro Velloso. Doni das Neves rzucił się jednak w prawo i obronił go. 10 minuta spotkania. Augusto Saldanha w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny TEIXEIRINHA FC. Doni das Neves spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 15 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Gracie Barra. Jednak Pedro Velloso w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Doni das Neves bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. W 20 minucie meczu Augusto Saldanha strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Doni das Neves rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 20 minucie Augusto Saldanha wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu TEIXEIRINHA FC. Doni das Neves nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 2-0!! Pedro Velloso ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Doni das Neves mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 24 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny TEIXEIRINHA FC. Fred Finsberg będzie zagrywać piłkę. Zamieszanie pod bramką drużyny TEIXEIRINHA FC w 27 minucie meczu. Do piłki dopada Pedro Velloso i strzela przy lewym słupku. Doni das Neves z najwyższym trudem łapie piłkę. Wymarzona sytuacja dla drużyny Gracie Barra w 29 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Augusto Saldanha. Doni das Neves rzucił się jednak w lewo i obronił go. Pedro Velloso mógł wpisać się na listę strzelców w 34 minucie spotkania, lecz piłka zamiast znaleźć się w bramce przeciwnika trafiła w prawy słupek. Zamieszanie pod bramką drużyny TEIXEIRINHA FC wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Şamil Sağman i zagrał ją w pole karne. W 35 minucie meczu sędzia odgwizduje rzut rożny dla drużyny Gracie Barra. Şamil Sağman uderzył piłkę z niesamowitą rotacją i Doni das Neves musiał wyciągnąć się jak struna aby zapobiec utracie bramki. Zawodnik drużyny Gracie Barra nieomal rozdarł koszulkę napastnika drużyny TEIXEIRINHA FC. Nie umknęło to uwadze sędziego, a że działo się to w polu karnym, to będziemy świadkami "jedenastki" dla drużyny TEIXEIRINHA FC! W 39 minucie meczu Doni das Neves zatrzymał piłkę zmierzającą po jego prawej stronie do bramki. Pechowym wykonawcą jedenastki był Pedro Velloso. Gdyby w 42 minucie Jamey Hankins zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Gracie Barra w 46 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Augusto Saldanha. Doni das Neves rzucił się jednak w lewo i obronił go. Obrońca drużyny TEIXEIRINHA FC zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 47 minucie meczu z narożnika będzie podawał Şamil Sağman. W 47 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Şamil Sağman, ale Doni das Neves wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Drużyna Gracie Barra prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 3-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna TEIXEIRINHA FC z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

Augusto Saldanha przeprowadza wspaniały rajd w 52 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny TEIXEIRINHA FC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Doni das Neves zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Gracie Barra! Rzut wolny dla drużyny TEIXEIRINHA FC. Alan dos Santos podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 53 minucie Şamil Sağman oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Doni das Neves rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. W 57 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ever Banega. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. W 68 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Gracie Barra. Wykonywał go Thiago Silvan. Zmęczony Augusto Saldanha schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Snorri De Hond. Zmęczony Pedro Velloso schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Nilton Botelho. Gracie Barra przeprowadza zmianę. W miejsce Jamey Hankins pojawia się Hugo de Queirós, kibice witają go gromkimi brawami. Rzut wolny dla drużyny Gracie Barra. Thiago Silvan podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Gdyby w 72 minucie Snorri De Hond zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 74 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Snorri De Hond. Doni das Neves rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 4-0. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 81 minucie Aírton Abreu wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Gracie Barra. Falcão Cunha nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 4-1!! Snorri De Hond znalazł się w doskonałej sytuacji w 86 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Rzut wolny dla drużyny TEIXEIRINHA FC. Fred Finsberg podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny Gracie Barra przecierają oczy ze zdumienia. W 95 minucie meczu Snorri De Hond powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Doni das Neves zdołał go obronić. W 97 minucie meczu drużyna Gracie Barra wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Şamil Sağman. Wspaniały pojedynek dwóch godnych siebie rywali zakończył się zwycięstwem drużyny Gracie Barra.