71 13 Rez K. Baba       0.00
174 14 Nap 64' G. Threepwood       1.83
77 15 Rez B. Nastasio       0.00

Topo Gigio
Widzowie: 8448 (Miejsca stojące: 6337, Miejsca siedzące: 1943, Miejsca dla VIPów: 168)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Joaquin Austin rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. 3 minuta meczu. Daleki wyrzut piłki z autu wykonał Bernardino Llorenc. Piłkę przejmuje Guilherme Basso. 4 minuta meczu, Guilherme Basso strzela, lecz Clemente Mancaş rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 9 minuta meczu. Joaquin Austin uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Soldados De Román. Eulalio Urbasa puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. W 17 minucie Bernardino Llorenc wyrzucił piłkę z autu, niestety zrobił to nieudolnie bo piłkę przejął Emmanuel Anieva. Wymarzona sytuacja dla drużyny Soldados De Román w 19 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Guilherme Basso. Clemente Mancaş rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 21 minucie tego spotkania Joaquin Austin wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Eulalio Urbasa nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-2. W 26 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Atletic Elooo. Jednak Joaquin Austin w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Eulalio Urbasa bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Gdyby w 29 minucie Guilherme Basso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników.Ładny strzał w 31 minucie oddał Guilherme Basso. Niestety minimalnie niecelny. Gdyby w 36 minucie Guilherme Basso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 44 minuta meczu. Guilherme Basso strzela, lecz Clemente Mancaş rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Rzut wolny dla drużyny Soldados De Román. Paolo-César Maldini podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Kibice drużyny Soldados De Román przecierają oczy ze zdumienia. W 47 minucie meczu Guilherme Basso powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Clemente Mancaş zdołał go obronić. Drużyna Soldados De Román będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

W drużynie Atletic Elooo dochodzi do zmiany. Przy linii bocznej czeka Guybrush Threepwood, dostaje ostatnie wskazówki od trenera i czeka aż zmęczony Paşa Ergener zejdzie z boiska. Soldados De Román przeprowadzi wymianę zawodników. Aquilino Gonchan czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Edelmiro Ramone. Gilson Rodrigues podaje z autu do przodu.Albano Harri przejmuje piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Clemente Mancaş broni w trudnej sytuacji w 67 minucie meczu. Guilherme Basso powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Atletic Elooo. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie Soldados De Román jest Sigge Holmberg. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Atletic Elooo. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Joaquin Austin będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Grégory Gardette. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Zmęczony Albano Harri schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Maximo Goren. Gdyby w 74 minucie Guilherme Basso zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 82 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Guilherme Basso. Clemente Mancaş rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 2-2. Zamieszanie pod bramką drużyny Atletic Elooo w 91 minucie meczu. Do piłki dopada Guilherme Basso i strzela przy lewym słupku. Clemente Mancaş z najwyższym trudem łapie piłkę. Guilherme Basso ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 94 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Clemente Mancaş mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Pewne zwycięstwo drużyny Soldados De Román. Obie drużyny dziękuj± sobie za grę w tym ciekawym spotkaniu.