9 11 Nap R. Peters     3 14.40
12 12 Rez J. Backesdorf       0.00
13 13 Nap 63' P. Dehn 1 3.57

Köln Arena
Widzowie: 8487 (Miejsca stojące: 6367, Miejsca siedzące: 1951, Miejsca dla VIPów: 169)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Raphael Peters rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 4 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Phoenix Sperl protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Rzut wolny dla drużyny Fenerbahce 1907. Phoenix Sperl podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Chwila nieuwagi w 5 minucie meczu mogła drogo kosztować drużynę Fenerbahce 1907. Pozostawiony bez opieki Adam Mukengechay oddał zaskakujący strzał z dystansu. Piłka z impetem leciała do bramki przy lewym słupku, ale padła łupem bramkarza. Ingemar Toupheksis wykazał się wielkimi możliwościami. Wymarzona sytuacja dla drużyny Fenerbahce 1907 w 9 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Michael Segner. Ralf Witzky rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 10 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Phoenix Sperl, ale Ralf Witzky wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. Gdyby w 12 minucie Berne Mcroberts zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 13 minucie formę bramkarza drużyny Fenerbahce 1907 sprawdzał Berne Mcroberts. Mocno bitą piłkę w kierunku lewego słupka bez problemu złapał Ingemar Toupheksis. Stefan Debkowski znalazł się w doskonałej sytuacji w 16 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 17 minucie piłkę z rzutu rożnego dośrodkowywał Adam Mukengechay, ale Ingemar Toupheksis wyszedł z bramki i pewnie ją złapał. W 18 minucie spotkania Arko Brill zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. 18 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny 1.Fc Özkan. Arko Brill będzie zagrywać piłkę. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 19 minucie Raphael Peters wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu 1.Fc Özkan. Ralf Witzky nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-1!! Wspaniały rzut w prawą stronę i Ingemar Toupheksis broni w trudnej sytuacji w 27 minucie meczu. Stefan Debkowski powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Stefan Debkowski nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 30 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 32 minuta meczu. Michael Segner uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny 1.Fc Özkan. Ralf Witzky puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-2.Ładny strzał w 38 minucie oddał Stefan Debkowski. Niestety minimalnie niecelny. Wymarzona sytuacja dla drużyny Fenerbahce 1907 w 40 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Michael Segner. Ralf Witzky rzucił się jednak w prawo i obronił go. Pomimo fantastycznego dopingu kibiców i wspaniałej postawy zawodników ekipy 1.Fc Özkan to drużyna Fenerbahce 1907 prowadzi 0-2. To prowadzenie pozwala gościom spokojnie relaksować się w trakcie przerwy, tymczasem gorzkie słowa padną w szatni 1.Fc Özkan.

W 53 minucie Adam Mukengechay zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Fenerbahce 1907. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie 1.Fc Özkan jest Adam Mukengechay. 56 minuta meczu. Stefan Debkowski strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Ingemar Toupheksis. Nie ma gola. W 61 minucie formę bramkarza drużyny 1.Fc Özkan sprawdzał Raphael Peters. Mocno bitą piłkę w kierunku lewego słupka bez problemu złapał Ralf Witzky. Właśnie upływała 61 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Raphael Peters. Ralf Witzky rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-3. Fenerbahce 1907 przeprowadzi wymianę zawodników. Pinkas Dehn czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Michael Segner. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 65 minucie meczu spowodował, że Pinkas Dehn został upomniany żółtą kartką. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Fenerbahce 1907. Do piłki podszedł Pinkas Dehn. 66 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny 1.Fc Özkan. Thorsten Tanne będzie zagrywać piłkę. Pinkas Dehn ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 72 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Ralf Witzky mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Właśnie upływała 72 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Pinkas Dehn. Ralf Witzky rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-4. W 75 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Fenerbahce 1907. Jednak Pinkas Dehn w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Ralf Witzky bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Wspaniały rzut w lewą stronę i Ralf Witzky broni w trudnej sytuacji w 77 minucie meczu. Larry May powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Szykuje się zmiana w drużynie 1.Fc Özkan. Boisko opuści Stefan Debkowski, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Guido Kupke. W 79 minucie meczu drużyna Fenerbahce 1907 wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Pinkas Dehn. W 80 minucie rzut rożny wykonywał Fenerbahce 1907. Ralf Witzky minął się z piłką, jednak ta minęła także bramkę. Larry May znalazł się w doskonałej sytuacji w 83 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 86 minuta spotkania. Pinkas Dehn w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny 1.Fc Özkan. Ralf Witzky spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny 1.Fc Özkan aby obronić tą piłkę. W 91 minucie meczu, Raphael Peters z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Ralf Witzky wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 0-5. Walczyli jak równy z równym, walczyli do upadłego. Nie oszczędzali swoich nóg, nie oszczędzali koszulek. Murawa była gęsto zroszona potem obu zespołów, ale trzy punkty po tym spotkaniu dopisze sobie drużyna Fenerbahce 1907. Zespół 1.Fc Özkan musi się odegrać przy następnej okazji spotkania się tych dwóch drużyn!