12 13 Obr 64' C. Weiß       5.68
22 14 Rez S. Kaloudis       0.00
16 15 Rez L. Lybecker       0.00

The Zone
Widzowie: 9275 (Miejsca stojące: 6958, Miejsca siedzące: 2133, Miejsca dla VIPów: 184)
Mecz rozpoczął Matthieu Richardot. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. 4 minuta meczu, Hortêncio Rosa strzela, lecz Gerold Zollt rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny DJK Füchtel Vechta w 6 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Ovidiu Poenaru. Mosche Dubberke rzucił się jednak w prawo i obronił go. 7 minuta meczu. Waldo Gawletta uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny DJK Füchtel Vechta. Gerold Zollt puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. Wspaniały rzut w prawą stronę i Gerold Zollt broni w trudnej sytuacji w 11 minucie meczu. Helge Pihlberg powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 11 minuta meczu, Helge Pihlberg strzela, lecz Gerold Zollt rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny DJK Füchtel Vechta aby obronić tą piłkę. W 12 minucie meczu, Helge Pihlberg z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Gerold Zollt wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 0-2. Gdyby w 14 minucie Rafael Förster zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Vorwärts Lübeck w 14 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Rafael Förster. Gerold Zollt rzucił się jednak w prawo i obronił go. 18 minuta meczu, Tobias Petersson strzela, lecz Mosche Dubberke rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 19 minucie Hortêncio Rosa wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu DJK Füchtel Vechta. Gerold Zollt nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 0-3!! Wymarzona sytuacja dla drużyny Vorwärts Lübeck w 23 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Rafael Förster. Gerold Zollt rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały rzut w prawą stronę i Gerold Zollt broni w trudnej sytuacji w 26 minucie meczu. Waldo Gawletta powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Vorwärts Lübeck. Do piłki podszedł Glenn Schmermbeck. Gdyby w 29 minucie Helge Pihlberg zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Płaski strzał, który oddał Ovidiu Poenaru w 33 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny Vorwärts Lübeck, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. W 34 minucie formę bramkarza drużyny Vorwärts Lübeck sprawdzał Wellington Nóbrega. Mocno bitą piłkę w kierunku lewego słupka bez problemu złapał Mosche Dubberke. Hortêncio Rosa znalazł się w doskonałej sytuacji w 39 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Hortêncio Rosa ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 39 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Gerold Zollt mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 41 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Tobias Petersson. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny DJK Füchtel Vechta. Do piłki podszedł Ovidiu Poenaru. W 45 minucie spotkania Chris Kursawe zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Zawodnik drużyny Vorwärts Lübeck nieomal rozdarł koszulkę napastnika drużyny DJK Füchtel Vechta. Nie umknęło to uwadze sędziego, a że działo się to w polu karnym, to będziemy świadkami "jedenastki" dla drużyny DJK Füchtel Vechta! Rafael Förster ze spokojem podchodzi do piłki ustawionej na jedenastym metrze. Zdecydował się uderzyć tuż przy słupku, ale piłka przeszła obok niego. 46 minuta spotkania. Helge Pihlberg w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny DJK Füchtel Vechta. Gerold Zollt spokojnie chwyta piłkę przy lewym słupku. W 47 minucie meczu obrońca drużyny DJK Füchtel Vechta nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Rafael Förster. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Shao Ming Jian może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Drużyna DJK Füchtel Vechta będzie miała już tylko 45 minut na zmianę wyniku. Być może chwila odpoczynku dobrze im zrobi i po przerwie pokażą na co ich stać.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Helge Pihlberg. Gdyby w 57 minucie Ovidiu Poenaru zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 59 minuta meczu. Waldo Gawletta strzela, lecz Gerold Zollt rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 61 minucie Hortêncio Rosa zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 63 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Christian Schulz. Piłkarze rezerwowi drużyny Vorwärts Lübeck rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Barnabas Sohlmann. Z boiska zejdzie Rafael Förster. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mosche Dubberke broni w trudnej sytuacji w 67 minucie meczu. Ovidiu Poenaru powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mosche Dubberke broni w trudnej sytuacji w 69 minucie meczu. Ovidiu Poenaru powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Mosche Dubberke broni w trudnej sytuacji w 70 minucie meczu. Wellington Nóbrega powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 72 minuta meczu. Waldo Gawletta uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny DJK Füchtel Vechta. Gerold Zollt puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-4. Wspaniały rzut w prawą stronę i Gerold Zollt broni w trudnej sytuacji w 75 minucie meczu. Waldo Gawletta powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 78 minucie meczu rzut wolny dla ekipy DJK Füchtel Vechta. Wykonywał go Jay-Jay Struwe. 82 minuta meczu. Glenn Schmermbeck uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny DJK Füchtel Vechta. Gerold Zollt puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-5. Szykuje się zmiana w drużynie DJK Füchtel Vechta. Boisko opuści Chris Kursawe, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Kai Baumbach. 87 minuta meczu, Tobias Petersson strzela, lecz Mosche Dubberke rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w lewą stronę i Gerold Zollt broni w trudnej sytuacji w 89 minucie meczu. Hortêncio Rosa powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Ovidiu Poenaru znalazł się w doskonałej sytuacji w 90 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 95 minucie meczu Ovidiu Poenaru strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Mosche Dubberke rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola!Ładny strzał w 96 minucie oddał Wellington Nóbrega. Niestety minimalnie niecelny. Spotkanie mogło ucieszyć wszystkich koneserów taktyki futbolowej Obie drużyny pokazały piłkarskie szachy w pełnej krasie lecz po ostatnim gwizdku tylko piłkarze Vorwärts Lübeck mogą się cieszyć ze zwycięstwa.