15 15 Cse. A. Lima Clemente       0.00
17 16 Cse. B. Frederickx       0.00

Jayden Arena
Nézőszám: 8549 (Állóhely: 6413, Ülőhely: 1966, VIP páholy: 170)
A szurkolók hangulata már a tetõfokra hágott, amikor Xavier Goossens kezdõrúgásával elindult a játék. Lautaro Martínez Gullotta ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 4. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Urmas Känsäkangas fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. Urmas Känsäkangas szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Lautaro Martínez Gullotta által a mérkõzés 4 percében kapura küldött lövést. 8. perc: Lautaro Martínez Gullotta került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. 14 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Urmas Känsäkangas (SK Gullegem) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Lautaro Martínez Gullotta lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A találkozó 20. percében Benedicto Atarratze közelrõl gurított a jobb sarok irányába, Amador Paublo azonban kitalálta a gondolatát és hatalmas ugrással elcsípte a játékszert még a gólvonal elõtt. 23. perc: Mathias-Alexander Jamieson hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Amador Paublo már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Mathias-Alexander Jamieson kemény lövése gondot okozott Amador Paublo számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A találkozó 34.percében Lautaro Martínez Gullotta hatalmas kapáslövése valósággal kilyukasztotta a hálót. Urmas Känsäkangas bátortalan kísérletet tett, hogy hárítsa a lövést, bár az irgalmatlan erejû lövés talán még benne is kárt tehetett volna, 0-1. 42. perc: Wu Sang Yi kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Urmas Känsäkangas remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 44. perc: Lautaro Martínez Gullotta gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Urmas Känsäkangas viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát.

A vendégcsapat, arcukon a feszült koncentráció jeleivel, türelmetlenül várták a második félidõ kezdetét. Lautaro Martínez Gullotta lépett a kezdõkörbe, hogy kezdõrúgásával folytatódjon a játék. A találkozó 57. percében ajtó-ablak helyzet tárult Mathias-Alexander Jamieson elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Amador Paublo lábában. Nico Jamieson bedobása a mérkõzés 58. percében egyenesen Abubakar Al Abdullah Circus BAF irányába szállt. 60 percnyi játékot követõen Urmas Känsäkangas (SK Gullegem) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Lautaro Martínez Gullotta szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. A találkozó 63. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Urmas Känsäkangas számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. Wu Sang Yi a mérkõzés 66 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Circus BAF-csere történt: Kobe Mesmaeckers jött Lautaro Martínez Gullotta helyére. Bram Jamieson kemény lövése gondot okozott Amador Paublo számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Kobe Mesmaeckers könnyen gólt szerezhetett volna, ha kicsit le tudja szorítani a labdát gólhelyzetben, a találkozó 72. percében. A lövés így sem volt veszélytelen, a felsõ kapufát súrolva hagyta el a játékteret. A találkozó 72. percében ajtó-ablak helyzet tárult Kobe Mesmaeckers elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Urmas Känsäkangas lábában. Urmas Känsäkangas (SK Gullegem) némi szerencsével csípte el Wu Sang Yi lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Xavier Goossens (SK Gullegem) javára a mérkõzés 78. percében. 80 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Urmas Känsäkangas (SK Gullegem) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Kobe Mesmaeckers lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Wu Sang Yi (Circus BAF) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, Urmas Känsäkangas hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. Ronald Van Achteren (Circus BAF) õrizetlenül maradt az ellenfél kapuja elõtt, így az elé kerülõ labdát gond nélkül helyezhette a kapuba a találkozó 89. percében. A felháborodott Circus BAF szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél SK Gullegem javára 92 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Nico Jamiesont durva szabálytalanságáért. 93. perc: Urmas Känsäkangas kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Kobe Mesmaeckers (Circus BAF) elõl. Balszerencséjére Kobe Mesmaeckers érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 0-3!