14 13 Obr 48' T. Mämmädov       1.14
5 14 Obr 48' M. Kazımlı       2.97
6 15 Pom 48' Ä. Ağanäbiyev       0.50

Cälilabad Şher stadi
Widzowie: 10870 (Miejsca stojące: 8153, Miejsca siedzące: 2500, Miejsca dla VIPów: 217)
Wymarzona sytuacja dla drużyny Abşeron w 3 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Camaläddin Bağiyev. Santi Cañizares rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 4 minucie meczu drużyna Abşeron wywalczyła rzut rożny. Jego wykonawcą będzie Şiralı Hacibäyov. W 4 minucie rzut rożny dla zespołu Abşeron. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Şiralı Hacibäyov jednak Santi Cañizares ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. Wspaniały rzut w prawą stronę i Santi Cañizares broni w trudnej sytuacji w 10 minucie meczu. Vasya Utanov powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Santi Cañizares broni w trudnej sytuacji w 12 minucie meczu. Felix Augustin powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny Abşeron w 15 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Camaläddin Bağiyev. Santi Cañizares rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 17 minucie spotkania Islam Isayev zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Kibice drużyny Abşeron przecierają oczy ze zdumienia. W 22 minucie meczu Camaläddin Bağiyev powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Santi Cañizares zdołał go obronić. Islam Ähädli ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 24 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Häsän Bädiyev mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Neftci. Piłkarze drużyny Abşeron protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Rza Albändayev. Vasya Utanov strzelał w 38 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. W 40 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Dominik Domeradzki. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Abşeron, którym był Tural Zeynalov mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Gdyby w 45 minucie Kılıçalp Tur zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 45 minuta meczu. Kılıçalp Tur uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Abşeron. Häsän Bädiyev puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 2-0. 47 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Neftci. Zakir Abdulrazakov będzie zagrywać piłkę. Neftci przeprowadzi wymianę zawodników. Erubiel Guter czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Yusuf Kücük. Zmęczony Tural Zeynalov schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Mürsäl Kazımlı. Abşeron przeprowadzi wymianę zawodników. Älämdar Ağanäbiyev czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Mäcid Cümşüdov. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Abşeron. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Islam Isayev będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Teymur Mämmädov. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. W miejsce bardzo zmęczonego Dominik Domeradzki wchodzi Genaro Canturri. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Neftci. Zakir Abdulrazakov w 49 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Neftci. Właśnie upłynęła 50 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Kılıçalp Tur.

Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Abşeron, którym był Camaläddin Bağiyev mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 60 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Neftci. Wykonywał go Rza Albändayev. W 61 minucie Şiralı Hacibäyov oddał kąśliwy strzał z dalszej odległości. Santi Cañizares rzucił się w prawą stronę i pewnie chwycił piłkę. Islam Ähädli w 62 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Neftci.Ładny strzał w 63 minucie oddał Camaläddin Bağiyev. Niestety minimalnie niecelny. Felix Augustin ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 70 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Santi Cañizares mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 72 minuta meczu, Rza Albändayev strzela, lecz Häsän Bädiyev rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 75 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny Neftci. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Abşeron, Şiralı Hacibäyov. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Neftci. Piłkarze drużyny Abşeron protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Islam Ähädli. Wspaniały rzut w prawą stronę i Häsän Bädiyev broni w trudnej sytuacji w 92 minucie meczu. Kılıçalp Tur powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Abşeron. Piłkarze drużyny Neftci protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Teymur Mämmädov. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna Neftci wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.