14 15 Pom 64' G. Quilino       2.62
17 16 Nap 64' C. Jaen       0.50

Estádio Paraíso
Widzowie: 44 (Miejsca stojące: 34, Miejsca siedzące: 10, Miejsca dla VIPów: 0)
Adrián Espadas rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Adrián Espadas znalazł się w doskonałej sytuacji w 6 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Soroca F.C. w 9 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Adrián Espadas. Hélder Travassos rzucił się jednak w prawo i obronił go. Adrián Espadas ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 9 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Hélder Travassos mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 18 minuta meczu. Luiz Gustavo do Valle strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Armando Armani. Nie ma gola. 20 minuta meczu. Luiz Gustavo do Valle strzela, lecz Armando Armani rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Natalio Mazuste pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Ubatuba. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Właśnie upłynęła 23 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Natalio Mazuste. Wymarzona sytuacja dla drużyny Soroca F.C. w 33 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Rodolfo Atarrabi. Hélder Travassos rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 34 minucie meczu Adrián Espadas strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Hélder Travassos rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Rodolfo Atarrabi ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 36 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Hélder Travassos mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 39 minuta meczu. Luiz Gustavo do Valle uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Soroca F.C.. Armando Armani puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 3-0. Adrián Espadas znalazł się w doskonałej sytuacji w 43 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Ubatuba w 45 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Luiz Gustavo do Valle. Armando Armani rzucił się jednak w lewo i obronił go. Aristides Sagarteguieta w 46 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Ubatuba. Drużyna Ubatuba prowadzi po pierwszej części spotkania. Nie ulega wątpliwości, że 3-0 jest zaliczką na drugą połowę jednak drużyna Soroca F.C. z pewnością poszuka swojej szansy po przerwie.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Luiz Gustavo do Valle. Właśnie upływała 54 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Luiz Gustavo do Valle. Armando Armani rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 4-0. Luiz Gustavo do Valle przeprowadza wspaniały rajd w 62 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Soroca F.C. i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Armando Armani zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Ubatuba! Właśnie upłynęła 64 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Denílson Abreu. Zmęczony Christian Gagriel schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Godofredo Quilino. Zmiana w drużynie Soroca F.C.. Adrián Espadas schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Răzvan Necula. Trener drużyny Soroca F.C. daję szanse Cosme Jaen, który zastępuje Rodolfo Atarrabi. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Ubatuba. Do piłki podszedł Denílson Abreu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Armando Armani broni w trudnej sytuacji w 68 minucie meczu. Luiz Gustavo do Valle powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 70 minucie Henky Sumendap wyrzucił piłkę z autu na tyle niedokładnie, że Denílson Abreu nie miał problemów z jej przechwyceniem. W 76 minucie, Luiz Gustavo do Valle decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Soroca F.C., lecz Armando Armani zdołał ją wypiąstkować. Ubatuba przeprowadzi wymianę zawodników. Juvenal Paraibano czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Luiz Gustavo do Valle. Nadeszła wyczekiwana zmiana w Ubatuba. Może nieco niechętnie, lecz widać że zmęczony Júnior Zanette będzie musiał opuścić boisko, a w jego miejsce, na placu gry, zamelduje się kolejny zawodnik - Emil Kostadinov. Kibice obu zawodników nagrodzili gromkimi brawami. Zamieszanie pod bramką drużyny Soroca F.C. wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł Aristides Sagarteguieta i zagrał ją w pole karne. W 80 minucie Aristides Sagarteguieta posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Armando Armani miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. Wymarzona sytuacja dla drużyny Soroca F.C. w 89 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Răzvan Necula. Hélder Travassos rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Soroca F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 95 minucie meczu Amador Venceslao powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Hélder Travassos zdołał go obronić. Zwycięstwo zainkasowała drużyna Ubatuba, choć z przebiegu spotkania bardziej zasłużyli sobie na to goście.