4 14 Cse. E. Guillelmus       0.00
17 15 Cse. I. Segio       0.00

Estadio ALBERDI
Nézőszám: 37 (Állóhely: 29, Ülőhely: 8, VIP páholy: 0)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok Judas Verón kezdõrúgása után.. 2. perc: Berry Bliss kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Bernardo Raggio remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A találkozó 14. percében Judas Verón lövõhelyzetet dolgozott ki magának és kegyetlenül bevarrta a labdát a felsõ sarokba, Justino Hustaz ezúttal nem tehetett semmit. 1-0. Judas Verón a játékidõ 17. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 26 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Justino Hustaz (Black Sails) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Garcia Morros lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. A szorongatott helyzetben lévõ Belgrano de Pibasog támadó az õt árnyékként kísérõ védõ lábára pattintotta a labdát, hogy szögletet harcoljon ki. A sarokrúgást Eustaquio Fortun végezte el, a mérkõzés 27. percében. A szögletbõl laposan középre tartó labdát Eustaquio Fortun (Belgrano de Pibasog) megpróbálta kapra küldeni, de a lövés megakadt a védõfalon, így Justino Hustaz könnyedén szedhette fel az ötösön belül. A találkozó 29. percében ajtó-ablak helyzet tárult Garcia Morros elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Justino Hustaz lábában. Berry Bliss gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 36. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Bernardo Raggio visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Judas Verón könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 40. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így Justino Hustaz visszavetõdve menteni tudott. 41 percnyi játék után Adolfo Federigo (Black Sails) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. A felháborodott Black Sails játékosok dühösen tiltakoztak, amikor a mérkõzés 43. percében Eriberto Afonso számára elõvillant a piros kártya, de a bíró ügyet se vetett rájuk. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Eriberto Afonso (Black Sails) javára a mérkõzés 44. percében. 47. perc: Justino Hustaz fantasztikus mozdulattal védte Judas Verón kapura tartó lövését.

A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. Berry Bliss kezdõrúgásával indult a második félidõ. A nézõk ovációja fogadta Judas Verón hajszálpontos lövését, 2-0. A labda Justino Hustaz kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 51. percében. Egy ütközés nyomán a sértett Black Sails szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 55. percében. Arman Törnqvist hatalmas lövést eresztett meg. Belgrano de Pibasog-csere történt: Silvio Abadia jött Blue Dolar helyére. Belgrano de Pibasog-csere történt: Melquiades Henrico lépett a pályára Honorato Jerrold helyett. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Arman Törnqvist (Black Sails) javára a mérkõzés 56. percében. Judas Verón kemény lövése gondot okozott Justino Hustaz számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Melquiades Henrico kemény lövése gondot okozott Justino Hustaz számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 61. percében, de Bernardo Raggio merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Virgilio Bingen lábáról. Judas Verón úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 64. percében. Virgilio Bingen betört a büntetõterületre az elmélázó Belgrano de Pibasog védõk között a találkozó 65. percében, majd a kétségbeesetten hárítani igyekvõ Bernardo Raggio mellett a kapuba gurította a labdát. 2-1. Egy kapu elõtti kavarodás közben, 72 perc eltelte után Bernardo Raggio (Black Sails) önfeláldozóan vetette magát a jobb sarok környékén pattogó labdára, éppen Berry Bliss elõtt, aki már készült arra, hogy a hálóba gurítson. Justino Hustaz ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Judas Verón hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 77. percében. 81. perc: Judas Verón gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Justino Hustaz viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. Berry Bliss betört a büntetõterületre az elmélázó Belgrano de Pibasog védõk között a találkozó 86. percében, majd a kétségbeesetten hárítani igyekvõ Bernardo Raggio mellett a kapuba gurította a labdát. 2-2. A meccs végén a gyõztes Belgrano de Pibasog játékosok felemelt karral ünnepelték a nehezen kivívott gyõzelmet. Aztán a nemes ellenfél Black Sails gárdájának tagjaihoz léptek, hogy megköszönjék a kemény, ám sportszerû küzdelmet.