15 15 Cse. C. Zima       0.00
25 16 Cse. A. Domeracki       0.00

Kernsdorf
Nézőszám: 149 (Állóhely: 112, Ülőhely: 34, VIP páholy: 3)
A közönség hangos üdvrivalgással köszöntötte Mariusz Bondel kezdõrúgását, amivel a kezdõkörbõl 90 perces útjára indította a labdát . 3. perc: Waldemar Gizynski fantasztikus mozdulattal védte Konrad Chodzinski kapura tartó lövését. 5 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Zbyszek Kaider (Kernsdorf SSA) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Jaroslaw Motowski lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 8. perc: Waldemar Gizynski fantasztikus mozdulattal védte Konrad Chodzinski kapura tartó lövését. 9. perc: Mariusz Bondel szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Mariusz Bondel a mérkõzés 19 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. A találkozó 23. percében ajtó-ablak helyzet tárult Mariusz Bondel elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Waldemar Gizynski lábában. Waldemar Gizynski ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Mariusz Bondel hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 25. percében. A csapattársak által gyorsan és ügyesen szõtt akció eredményeképpen Bernard Sienkiewicz egyedül találta magát az ötös vonalán, óriási gólhelyzetben a találkozó 29. percében. Hálószaggató bomba helyett inkább finoman akarta megoldani a helyzetet, gurítását azonban a jó ütemben kimozduló Zbyszek Kaider lábbal hárította. Mariusz Bondel kemény lövése gondot okozott Waldemar Gizynski számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Mariusz Bondel kemény lövése gondot okozott Waldemar Gizynski számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Waclaw Plucinik gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 35. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Zbyszek Kaider visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Zbyszek Kaider (Kernsdorf SSA) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Jaroslaw Motowski éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 39. percében. 42. perc: Jaroslaw Motowski kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Zbyszek Kaider remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A vérmesebb KKS Czuwaj Przemyśl szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 44 eltelt percet követõen. Waclaw Plucinik szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 45 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Waldemar Gizynski (KKS Czuwaj Przemyśl) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Mariusz Bondel lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Az elsõ félidõ nem hozott döntést. A játékosok az öltözõben kerestek felfrissülést, míg az edzõk megpróbálták gyorsan elmagyarázni a követendõ taktikát.

54. perc: Konrad Chodzinski kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Waldemar Gizynski remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 58. perc: Nino Moi szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. Kernsdorf SSA-csere történt: Tadeusz Siekierka jött Konrad Chodzinski helyére. Majd 59 percet követõen %payerId% (Kernsdorf SSA) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Bernard Sienkiewicz betört a tizenhatosra, majd a bal sarok irányába lõtte a labdát. A lövés elég erõs volt, ám nem túl jól helyezett, így Zbyszek Kaider zsákmánya lett egy pazar vetõdést követõen. 74 percet követõen Tadeusz Siekierka (Kernsdorf SSA) kemény lövést küldött kapura, a felsõ léc alá tartó löketet Waldemar Gizynski hátravetõdve, a levegõben úszva tenyerelte ki a mezõnybe. Jaroslaw Motowski úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 78. percében. Tadeusz Siekierka remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 81. percében. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 85. percében, de Zbyszek Kaider merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Bernard Sienkiewicz lábáról. Zbyszek Kaider túl sok bizalmat fektetett csapata védõibe, amikor elgémberedett lábait kezdte nyújtogatni a gólvonalnál. Ez Jaroslaw Motowski számára kapóra jött, a lövése pedig kapura ment. A kapus most nem reagált elég gyorsan, a 88. percben az eredmény 0-1. Waldemar Gizynski szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Mariusz Bondel által a mérkõzés 94 percében kapura küldött lövést. 96 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Waldemar Gizynski (KKS Czuwaj Przemyśl) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Mariusz Bondel lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt.