144 15 Obr 62' P. Augusto Ceresso       5.05
153 16 Pom 62' M. de Queirós     1 8.06

Arena Jaraguá
Widzowie: 40 (Miejsca stojące: 31, Miejsca siedzące: 9, Miejsca dla VIPów: 0)
5 minuta meczu, Lúcio Cruz strzela, lecz Heintje Didarov rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Jovens Democratas MZC przecierają oczy ze zdumienia. W 12 minucie meczu Xu Li Sang powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Heintje Didarov zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Jovens Democratas MZC w 13 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Xu Li Sang. Heintje Didarov rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wspaniały rzut w prawą stronę i Heintje Didarov broni w trudnej sytuacji w 15 minucie meczu. Lúcio Cruz powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Heintje Didarov broni w trudnej sytuacji w 16 minucie meczu. Lúcio Cruz powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Lúcio Cruz przeprowadza wspaniały rajd w 17 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Jaraguá do Sul FSCMZ i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Heintje Didarov zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Jovens Democratas MZC! 18 minuta meczu. Lúcio Cruz strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Heintje Didarov. Nie ma gola. Percy Fernandez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Manoel Neuer mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Lúcio Cruz ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 24 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Heintje Didarov mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 26 minuta meczu, Percy Fernandez strzela, lecz Manoel Neuer rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Jovens Democratas MZC przecierają oczy ze zdumienia. W 29 minucie meczu Serginho Sabóia powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Heintje Didarov zdołał go obronić. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 30 minutach spędzonych na boisku Hugo Mangueira otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Jaraguá do Sul FSCMZ. Do piłki podszedł Hugo Mangueira. Kibice drużyny Jovens Democratas MZC przecierają oczy ze zdumienia. W 31 minucie meczu Xu Li Sang powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Heintje Didarov zdołał go obronić. Kibice drużyny Jovens Democratas MZC przecierają oczy ze zdumienia. W 31 minucie meczu Xu Li Sang powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Heintje Didarov zdołał go obronić. Lúcio Cruz ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 33 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Heintje Didarov mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Serginho Sabóia znalazł się w doskonałej sytuacji w 37 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Jaraguá do Sul FSCMZ przecierają oczy ze zdumienia. W 42 minucie meczu Arnaldo Soares powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Manoel Neuer zdołał go obronić. Kibice drużyny Jovens Democratas MZC przecierają oczy ze zdumienia. W 45 minucie meczu Serginho Sabóia powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Heintje Didarov zdołał go obronić.

Xu Li Sang rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Dobromir Zagrodny strzelał w 50 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. 56 minuta meczu, Serginho Sabóia strzela, lecz Heintje Didarov rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Trener drużyny Jaraguá do Sul FSCMZ daję szanse Agnaldo de Barros, który zastępuje Rui Tasso. W 59 minucie meczu obrońca drużyny Jaraguá do Sul FSCMZ nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie André Luiz Medeiros. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Jovens Democratas MZC, jednak Percival Mangueira w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. W 61 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Jovens Democratas MZC. Wykonywał go Dobromir Zagrodny. Percival Mangueira nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Pedro Augusto Ceresso. Jovens Democratas MZC przeprowadzi wymianę zawodników. Mário de Queirós czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Lúcio Cruz. Serginho Sabóia znalazł się w doskonałej sytuacji w 67 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. 69 minuta meczu, Serginho Sabóia strzela, lecz Heintje Didarov rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 72 minucie Dobromir Zagrodny zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 74 minuta meczu, Dobromir Zagrodny strzela, lecz Heintje Didarov rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upłynęła 78 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Arnaldo Soares. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole Jovens Democratas MZC, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Durval de Queirós, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Jeferson Cunha. W 80 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Jaraguá do Sul FSCMZ. Wykonywał go Arnaldo Soares. Serginho Sabóia znalazł się w doskonałej sytuacji w 81 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny Jaraguá do Sul FSCMZ przecierają oczy ze zdumienia. W 82 minucie meczu Percy Fernandez powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Manoel Neuer zdołał go obronić. Kibice drużyny Jovens Democratas MZC przecierają oczy ze zdumienia. W 84 minucie meczu Serginho Sabóia powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Heintje Didarov zdołał go obronić. Właśnie upływała 86 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Mário de Queirós. Heintje Didarov rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-2. Właśnie upływała 90 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się André Luiz Medeiros. Heintje Didarov rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-3. Wspaniały rzut w lewą stronę i Heintje Didarov broni w trudnej sytuacji w 93 minucie meczu. Mário de Queirós powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Dobromir Zagrodny znalazł się w doskonałej sytuacji w 94 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Drużyna Jovens Democratas MZC zasłużenie wygrywa spotkanie, dając rywalom solidną lekcję futbolu. Gospodarze muszą wyciągnąć stosowne wnioski, by w przyszłości uniknąć podobnych błędów.