9 13 Nap 56' E. Canta     1 4.57
15 14 Pom 73' 龚川钢       0.50

El monasterio
Widzowie: 37 (Miejsca stojące: 29, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Fulvio Vittorio. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. Wspaniały rzut w prawą stronę i 黄迅兴 broni w trudnej sytuacji w 10 minucie meczu. Fulvio Vittorio powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w lewą stronę i 黄迅兴 broni w trudnej sytuacji w 13 minucie meczu. Roch Wodaszak powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 22 minucie 庄谦云 wyrzucił piłkę z autu, niestety zrobił to nieudolnie bo piłkę przejął Edgard Davids. 庄谦云 wyrzucił piłkę z autu w 25 minucie, ale przejął ją Marta Minuhin. Gdyby w 26 minucie Fulvio Vittorio zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. W 28 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Fulvio Vittorio. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Gdyby w 30 minucie 周骋博 zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wspaniały rzut w prawą stronę i 黄迅兴 broni w trudnej sytuacji w 32 minucie meczu. Fulvio Vittorio powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 36 minuta meczu, 周骋博 strzela, lecz Ni Tian Peng rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Zamieszanie pod bramką drużyny La France FC wyjaśnili obrońcy wykopując piłkę na rzut rożny. Do piłki ustawionej w narożniku boiska spokojnie podchszedł 林强博 i zagrał ją w pole karne. W 40 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku 周骋博 przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Fulvio Vittorio był bliski celu w 43 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. W 45 minucie, Roch Wodaszak decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny ≮王者归来≯烟墩路绿洲游骑兵, lecz 黄迅兴 zdołał ją wypiąstkować.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. 周骋博 rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. Wymarzona sytuacja dla drużyny La France FC w 51 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Roch Wodaszak. 黄迅兴 rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 53 minucie 周骋博 zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. Wymarzona sytuacja dla drużyny ≮王者归来≯烟墩路绿洲游骑兵 w 53 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał 周骋博. Ni Tian Peng rzucił się jednak w prawo i obronił go. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny La France FC. Piłkarze drużyny ≮王者归来≯烟墩路绿洲游骑兵 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Marta Minuhin. Zmiana w drużynie ≮王者归来≯烟墩路绿洲游骑兵. Ervin Canta przygotowuje się do gry. Boisko opuści 周骋博. W 56 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Marta Minuhin. 59 minuta meczu, Fulvio Vittorio strzela, lecz 黄迅兴 rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 61 minucie Roch Wodaszak zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Fulvio Vittorio na pewno zna odpowiedź. Kibice drużyny La France FC przecierają oczy ze zdumienia. W 63 minucie meczu Fulvio Vittorio powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że 黄迅兴 zdołał go obronić. Gdyby w 65 minucie Fulvio Vittorio zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole La France FC, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Hernan Lano, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Faustino Dimo. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole La France FC, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Fulvio Vittorio, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Jacinto Quilino. Wymarzona sytuacja dla drużyny La France FC w 75 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jacinto Quilino. 黄迅兴 rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 77 minucie spotkania, Jacinto Quilino nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. 黄迅兴 miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 2-1. Wymarzona sytuacja dla drużyny La France FC w 80 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jacinto Quilino. 黄迅兴 rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upłynęła 83 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Paulino Platon. Wspaniały rzut w prawą stronę i Ni Tian Peng broni w trudnej sytuacji w 84 minucie meczu. Ervin Canta powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny La France FC. Piłkarze drużyny ≮王者归来≯烟墩路绿洲游骑兵 protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Faustino Dimo. Jacinto Quilino przeprowadza wspaniały rajd w 89 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny ≮王者归来≯烟墩路绿洲游骑兵 i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz 黄迅兴 zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny La France FC! Ervin Canta był bliski celu w 91 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Jacinto Quilino na pewno zna odpowiedź.