8 10 Nap J. Teyo       2.93
2 11 Nap A. Iturri       4.96

Ivan Turina´s Arena
Widzowie: 37 (Miejsca stojące: 29, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Donato Zoccolo rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Właśnie upływała 4 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Donato Zoccolo. Sixto Gilabert rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 7 minucie meczu spowodował, że Roberto Machado został upomniany żółtą kartką. W 7 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Echegoyen FC. Wykonywał go Roberto Machado. Wymarzona sytuacja dla drużyny Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK w 11 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sven-Olof Ståhlberg. Sixto Gilabert rzucił się jednak w lewo i obronił go. Właśnie upływała 13 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ma Yun Kun. Sixto Gilabert rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 3-0. Sven-Olof Ståhlberg nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 16 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. W 21 minucie tego spotkania Donato Zoccolo wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Sixto Gilabert nie dał rady zapobiec utracie bramki. 5-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Echegoyen FC w 26 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Javier Teyo. Mämmädbağır Svensson rzucił się jednak w prawo i obronił go. Piłkarze rezerwowi drużyny Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK rozgrzewają się przy linii bocznej, swoją szansę dostanie Joakim Forss. Z boiska zejdzie Sven-Olof Ståhlberg. Joakim Forss przeprowadza wspaniały rajd w 32 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Echegoyen FC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz Sixto Gilabert zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK! Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK, jednak Joakim Forss w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. Ma Yun Kun był bliski celu w 42 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Szykuje się zmiana w drużynie Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK. Boisko opuści Donato Zoccolo, a w jego miejsce wprowadzony zostanie Lin Tian Nan. Ekipa Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK prowadzi do przerwy 8-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

W 52 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK. Jednak Joakim Forss w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Sixto Gilabert bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. W 54 minucie tego spotkania Joakim Forss wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Sixto Gilabert nie dał rady zapobiec utracie bramki. 9-0. Gunnar Pettersson w 57 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK. W 60 minucie, Joakim Forss decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Echegoyen FC, lecz Sixto Gilabert zdołał ją wypiąstkować. Gdyby w 61 minucie Joakim Forss zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK w 63 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Joakim Forss. Sixto Gilabert rzucił się jednak w prawo i obronił go. Joakim Forss zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? 66 minuta meczu, Joakim Forss strzela, lecz Sixto Gilabert rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. 70 minuta meczu. Joakim Forss uderza piłkę z niewiarygodną siłą, a ta ląduje w siatce tuż pod poprzeczką. Tego strzału nikt by nie obronił. 10-0. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Joakim Forss może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. 78 minuta meczu. Joakim Forss uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Echegoyen FC. Sixto Gilabert puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 11-0. W 81 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Ceferino Enol. W 82 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Michael Karlsson przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Właśnie upływała 85 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Joakim Forss. Sixto Gilabert rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 12-0. 89 minuta meczu. Joakim Forss strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Sixto Gilabert. Nie ma gola. Właśnie upływała 92 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Ma Yun Kun. Sixto Gilabert rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 13-0. Drużyna Ivan Turina´s ☆ Väddö AIK posiadała w tym meczu wszystkie atuty po swojej stronie. Ze wsparciem dwunastego zawodnika w postaci publiczności, sięgnęli po zwycięstwo.