86 13 Rez M. Karpinski       0.00
85 14 Rez I. Gurgul       0.00

MAZUROWCY
Widzowie: 35 (Miejsca stojące: 27, Miejsca siedzące: 8, Miejsca dla VIPów: 0)
Ogłuszający doping garstki kibiców na starcie tego ciekawego spotkania. Mecz rozpoczyna Piotr Majewski. Właśnie upłynęła 2 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Cezary Ikalewicz. W 4 minucie Armando Dorigatti zdecydował się na strzał z linii pola karnego. Piłka jednak poszybowała nad poprzeczką. 4 minuta meczu. Armando Dorigatti strzela, lecz Boguslaw Jucha rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. Ignacy Fronczak pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Powiśle Warszawa. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. 5 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny MKS Mazur Ełk. Ignacy Fronczak będzie zagrywać piłkę. Wspaniały rzut w prawą stronę i Boguslaw Jucha broni w trudnej sytuacji w 10 minucie meczu. Armando Dorigatti powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wymarzona sytuacja dla drużyny MKS Mazur Ełk w 11 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Armando Dorigatti. Boguslaw Jucha rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Powiśle Warszawa skandują głośne "Piotr Majewski". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Edgar Iwaszko nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 14 minuta i 0-1. W 19 minucie tego spotkania Piotr Majewski wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Edgar Iwaszko nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-2. W 23 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Ryan Giggs. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Wieslaw Zawacki może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. W 29 minucie, Armando Dorigatti decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Powiśle Warszawa, lecz Boguslaw Jucha zdołał ją wypiąstkować. Właśnie upływała 30 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Armando Dorigatti. Boguslaw Jucha rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-2. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Ryan Giggs może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Tadeusz Pionek nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 35 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 40 minuta meczu, Armando Dorigatti strzela, lecz Boguslaw Jucha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny MKS Mazur Ełk. Do piłki podszedł Kubat Kiwior. Wymarzona sytuacja dla drużyny MKS Mazur Ełk w 44 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Armando Dorigatti. Boguslaw Jucha rzucił się jednak w prawo i obronił go. 44 minuta meczu, Armando Dorigatti strzela, lecz Boguslaw Jucha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Armando Dorigatti był bliski celu w 46 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Nieoczekiwanie drużyna MKS Mazur Ełk przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze Powiśle Warszawa z pewnością wierzą, że wynik 1-2 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

Wieslaw Zawacki rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. David Bitănescu w 54 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, MKS Mazur Ełk. Zamieszanie pod bramką drużyny MKS Mazur Ełk w 55 minucie meczu. Do piłki dopada Piotr Majewski i strzela przy prawym słupku. Edgar Iwaszko z najwyższym trudem łapie piłkę. W 62 minucie meczu Kubat Kiwior w kilku niecenzuralnych słowach skomentował pracę głównego arbitra za co został ukarany czerwoną kartką. Właśnie upłynęła 62 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Kubat Kiwior. MKS Mazur Ełk przeprowadzi wymianę zawodników. Maksymilian Pisarcik czeka na przerwę w grze aby móc zmienić kolegę z drużyny. Sędzia podnosi tablicę, z boiska zejdzie Boleslaw Charlap. Właśnie upłynęła 64 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Kubat Kiwior. Gdyby w 68 minucie Armando Dorigatti zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Armando Dorigatti może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Armando Dorigatti znalazł się w doskonałej sytuacji w 76 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Cezary Ikalewicz podaje z autu do przodu.Cyryl Rukszcz przejmuje piłkę. 80 minuta meczu, Armando Dorigatti strzela, lecz Boguslaw Jucha rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny MKS Mazur Ełk przecierają oczy ze zdumienia. W 83 minucie meczu Armando Dorigatti powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Boguslaw Jucha zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny Powiśle Warszawa. Gustaw Adamski podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Ignacy Fronczak zrobił wszystko, co było możliwe. Czy aby na pewno, skoro piłka poleciała nad poprzeczką? Gdyby w 90 minucie Armando Dorigatti zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. David Bitănescu był bliski celu w 92 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Podsumowując, można powiedzieć, że najbardziej sprawiedliwym wynikiem byłby remis, ale drużyna Powiśle Warszawa miała więcej szczęścia i wywiozła zwycięstwo z gorącego terenu.