12 14 Rez E. Beckeman       0.00
3 15 Rez Ö. Atay       0.00
108 16 Rez V. Bakırhan       0.00

La Bestia
Widzowie: 144 (Miejsca stojące: 109, Miejsca siedzące: 33, Miejsca dla VIPów: 2)
Mauro Icardi rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Kibice drużyny POETAS DEL CESPED przecierają oczy ze zdumienia. W 4 minucie meczu Luis Liberto powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Refik Halit Sidal zdołał go obronić. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 10 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Simon Diagur protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Simon Diagur w 10 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, POETAS DEL CESPED. Bernardino Peio ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 14 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Refik Halit Sidal mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Gdyby w 14 minucie Mauro Icardi zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 22 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Çelebi Katib. Benigno Saturnin rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-3. 24 minuta meczu. Çelebi Katib uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny POETAS DEL CESPED. Benigno Saturnin puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-4. 29 minuta meczu, Luis Liberto strzela, lecz Refik Halit Sidal rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 31 minucie rzut rożny dla zespołu POETAS DEL CESPED. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Silverio Boniel jednak Refik Halit Sidal ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. W 33 minucie tego spotkania Mauro Icardi wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Benigno Saturnin nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-5. Gdyby w 37 minucie Luis Liberto zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 38 minutach spędzonych na boisku, Simon Diagur dostał drugą żółtą kartkę i musi udać się przedwcześnie do szatni. 39 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Çelebi Katib, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny POETAS DEL CESPED. Benigno Saturnin będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 0-6. Aldo Canuto w 46 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, ALTINORDU. Nieoczekiwanie drużyna POETAS DEL CESPED przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze ALTINORDU z pewnością wierzą, że wynik 0-6 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

Nad stadionem zerwał się silny wiatr, który mógł przeszkadzać zawodnikom w drugiej połowie. Sędzia uznał jednak, że nie było powodu, żeby odwoływać spotkanie i Luis Liberto rozpoczął drugą połowę. Właśnie upływała 56 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się 罗钢峰. Benigno Saturnin rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-7. Po ładnej akcji całego zespołu strzał oddał Çelebi Katib. Piłka jednak poszybowała koło lewego słupka bramki. Kibice drużyny ALTINORDU przecierają oczy ze zdumienia. W 66 minucie meczu Çelebi Katib powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Benigno Saturnin zdołał go obronić. Çelebi Katib był bliski celu w 67 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. 71 minuta meczu. Çelebi Katib uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny POETAS DEL CESPED. Benigno Saturnin puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 0-9. W 82 minucie meczu rzut wolny dla ekipy POETAS DEL CESPED. Wykonywał go Cleto Bertran. Właśnie upływała 84 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Mauro Icardi. Benigno Saturnin rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 0-11. Wymarzona sytuacja dla drużyny ALTINORDU w 96 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Çelebi Katib. Benigno Saturnin rzucił się jednak w prawo i obronił go. Nie pomógł sędzia, nie pomogli kibice, nie pomogła murawa. Drużyna ALTINORDU niczym rozpędzony walec przejechała się po bezradnej drużynie gospodarzy! Zespół POETAS DEL CESPED szybko będzie musiał otrząsnąć się z tej porażki.