31 15 Cse. M. Tăbăcaru       0.00
30 16 Cse. N. Negrescu       0.00

Estadio Ultra Rojo
Nézőszám: 165 (Állóhely: 124, Ülőhely: 38, VIP páholy: 3)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok Kong Jian Ling kezdõrúgása után.. A találkozó 3. percében ajtó-ablak helyzet tárult Calistrat Erbașu elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Juan Alberto Allende lábában. 7. perc: a heves Barrabases de Victoria támadások szögletrúgást eredményeztek. A feldúlt Pardina kapus másképp látta, és rohant is tiltakozni a partjelzõhöz, ám õ hajthatatlan maradt. Adelino Caso sietve érkezett, hogy középre küldje a labdát. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 9. percében, de Olimpiu Popan merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Bror Din lábáról. Calistrat Erbașu remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 12. percében. Kong Jian Ling (Barrabases de Victoria) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 13. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. Kong Jian Ling ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 15. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Olimpiu Popan fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. Olimpiu Popan jobb lábbal mentett a találkozó 15. percében, amikor az egyedül kiugró Kong Jian Ling (Barrabases de Victoria) veszélyes csavart lövést küldött a kapu jobb sarka felé. Alex Ababei elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró Barrabases de Victoria játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Alex Ababei hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. A vérmesebb Pardina szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 16 eltelt percet követõen. Alex Ababei szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 19. perc: Kong Jian Ling takarásból váratlanul kapura tüzelt, Olimpiu Popan (Pardina) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Már 21 perce játszottak a csapatok, amikor Kong Jian Ling remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Barrabases de Victoria szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. Alex Ababei a találkozó 28. percében figyelmetlenül végezte el a partdobást, Francisco Antonio Almi (Barrabases de Victoria) szemfüles volt, és lecsapott a labdára. Kong Jian Ling kemény lövése gondot okozott Olimpiu Popan számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A találkozó 32. percében egy léc alá tartó emelés jelentett munkát Olimpiu Popan számára, a hálóõr felugorva, kecses mozdulattal húzta le a labdát a levegõbõl, mielõtt a hálóba hullott volna. 34 percnyi játék után a késve érkezõ Pardina védõ csak az alapvonalon túlra tudta fejelni a labdát. Szöglet! Adelino Caso indult, hogy elvégezze. 35 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Juan Alberto Allende (Barrabases de Victoria) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Calistrat Erbașu lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Kong Jian Ling kemény lövése gondot okozott Olimpiu Popan számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A találkozó 39. percében Kong Jian Ling közelrõl gurított a jobb sarok irányába, Olimpiu Popan azonban kitalálta a gondolatát és hatalmas ugrással elcsípte a játékszert még a gólvonal elõtt. Kong Jian Ling elõszörre elvétette a labdát, majd sikerült valahogy a jobb sarokba kotornia, így az állás 2-0 lett a meccs 39. percében. A találkozó 42 percében Olimpiu Popan nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Bror Din gurítását sikerült hárítania. A nézõk ovációja fogadta Kong Jian Ling hajszálpontos lövését, 3-0. A labda Olimpiu Popan kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 46. percében. A hazai szurkolók számára nagy örömet okozott, hogy félidõben a csapatuk 3-0 arányú vezetésre állt.

Mindkét csapat elszántan, feltüzelt hangulatban várta a második félidõ kezdetét. A játékvezetõ a sípjába fújt, Calistrat Erbașu elvégezte a kezdõrúgást. Olimpiu Popan kénytelen volt megadni magát Kong Jian Ling jól helyezett lövését követõen a találkozó 52. percében. 4-0. 56. perc: Bror Din rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. 58. perc: Kong Jian Ling takarásból váratlanul kapura tüzelt, Olimpiu Popan (Pardina) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. A nézõk ovációja fogadta Kong Jian Ling hajszálpontos lövését, 5-0. A labda Olimpiu Popan kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 60. percében. A nézõk ovációja fogadta Kong Jian Ling hajszálpontos lövését, 6-0. A labda Olimpiu Popan kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 63. percében. Ramon María Chalco (Barrabases de Victoria) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 67. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. Alex Ababei remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 70. percében. Olimpiu Popan (Pardina) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Kong Jian Ling éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 73. percében. A tömeg izgatottsága fokozódott a mérkõzés 75. percében, amikor Kong Jian Ling valahogy beforgatta a védõjét, és már csak a kapussal állt szemben. A lövés kicsit lecsúszott a lábáról, de talán így volt számára a legjobb, ugyanis a labda átjutott a gólvonalon (7-0), mire Olimpiu Popan feleszmélt és utána kapott. Az eredményjelzõ órája 78 eltelt percet mutatott, amikor Kong Jian Ling gólt szerzett (8-0), közeli, jobb sarokra tartó lövésével szemben Olimpiu Popan tehetetlennek bizonyult, talán kissé késve reagált az eseményekre. Kong Jian Ling köszönetet mondhatott a betlizõ Pardina védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Olimpiu Popan mellett a hálóba találnia. Barrabases de Victoria-csere történt: Axel Acharan jött Ramon María Chalco helyére. Barrabases de Victoria-csere történt: Donato Tejo lépett a pályára Bror Din helyett. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 10-0! Olimpiu Popan hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Axel Acharan lövését. Olimpiu Popan (Pardina) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Omar Elkins éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 90. percében. Nem a 91. perc volt az, amikor Olimpiu Popan megmutatta tehetségét. Ennek Omar Elkins (Barrabases de Victoria) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 11-0. 94 perc telt el a kezdõ sípszó óta, amikor az eredmény 12-0 lett. Axel Acharan áttört a bizonytalan Pardina védelmen, csavart lövése megkerülte Olimpiu Popan jobb kezét és a hálóban kötött ki. A mérkõzés vége felé már tömegével sorakoztak a pálya szélén a felhevült Barrabases de Victoria drukkerek. Elsõre ijesztõnek tûnt a látvány, de hamar kiderült, hogy csak gyõztes kedvenceik ünneplésére készülnek.