14 13 Rez Z. Roberto Aparecido       0.00
15 14 Rez D. Seco       0.00
42 15 Rez C. Alagoano       0.00

De Sol a Sol
Widzowie: 150 (Miejsca stojące: 113, Miejsca siedzące: 34, Miejsca dla VIPów: 3)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Misael Darroja rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. Właśnie upływała 3 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Misael Darroja. Eloy Raymundo rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-1. Gdyby w 6 minucie Benedicto Endura zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ta głupia odzywka nie mogła ujść uwadze sędziego. Po 12 minutach spędzonych na boisku Leo Garcia otrzymuje żółtą kartkę musi teraz uważać aby nie zakończyć meczu przedwcześnie. 12 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Monte Hermoso Beach. Leo Garcia będzie zagrywać piłkę. Właśnie upływała 17 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Misael Darroja. Eloy Raymundo rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-2. Rzut wolny dla drużyny Monte Hermoso Beach. Guillermo Cebrian podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Właśnie upłynęła 23 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Justino Rodriguez. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Bestia Negra w 28 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Misael Darroja. Eloy Raymundo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Właśnie upływała 30 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Misael Darroja. Eloy Raymundo rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-3. Właśnie upływała 36 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Misael Darroja. Eloy Raymundo rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-4. Rzut wolny dla drużyny Monte Hermoso Beach. Sebastian Ramond podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Misael Darroja ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 44 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Eloy Raymundo mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny La Bestia Negra w 47 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Misael Darroja. Eloy Raymundo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Nieoczekiwanie drużyna Monte Hermoso Beach przegrywa po pierwszej połowie na własnym terenie. Gracze La Bestia Negra z pewnością wierzą, że wynik 0-5 można obronić w drugiej części spotkania i wywieźć komplet punktów.

Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Mané de Carvalho może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 58 minucie Misael Darroja wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Monte Hermoso Beach. Eloy Raymundo nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 0-6!! W 61 minucie tego spotkania Misael Darroja wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Eloy Raymundo nie dał rady zapobiec utracie bramki. 0-7. 66 minuta meczu. Misael Darroja uderza piłkę z niewiarygodną siłą, a ta ląduje w siatce tuż pod poprzeczką. Tego strzału nikt by nie obronił. 0-8. W 69 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Misael Darroja przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Benedicto Endura był bliski celu w 74 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Gdyby w 77 minucie Misael Darroja zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Misael Darroja ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 78 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Eloy Raymundo mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 80 minuta meczu. Misael Darroja uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Monte Hermoso Beach. Eloy Raymundo puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-9. W 85 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Falcão Vasconcelos. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Andrézinho Maciel może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Właśnie upłynęła 96 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Paulino Oxel. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Andrézinho Maciel na pewno zna odpowiedź. Nie pomógł sędzia, nie pomogli kibice, nie pomogła murawa. Drużyna La Bestia Negra niczym rozpędzony walec przejechała się po bezradnej drużynie gospodarzy! Zespół Monte Hermoso Beach szybko będzie musiał otrząsnąć się z tej porażki.