29 11 Cs. J. Malmberg       6.07
23 12 Kp. 63' S. Kock       0.50

Rams Park
Nézőszám: 159 (Állóhely: 120, Ülőhely: 36, VIP páholy: 3)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok Pan Jian Yong kezdõrúgása után.. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 5. percében, ha Pan Jian Yong jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Niklas Kvick fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. Jan Malmberg (Helsingborg IF) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 13. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. Niklas Kvick kénytelen volt megadni magát Pan Jian Yong jól helyezett lövését követõen a találkozó 14. percében. 1-0. Edwin Hammarbäck a mérkõzés 17. percében bedobással hozta játékba a labdát, amely így Ziemowit Wawak elé került. Pan Jian Yong ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 19. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Niklas Kvick fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. A támadók sakk-matt helyzetet hoztak össze 19 perc eltelte után, azonban Niklas Kvick résen volt, és az utolsó pillanatban merészen kivetõdve felszedte a csatárok orra elõl a labdát. Pan Jian Yong (Lions United) õrizetlenül maradt az ellenfél kapuja elõtt, így az elé kerülõ labdát gond nélkül helyezhette a kapuba a találkozó 22. percében. Sokan a nézõ közül úgy gondolták, hogy gólt hoz a veszélyes támadás a mérkõzés 25. percében, de Niklas Kvick merész vetõdéssel lelopta a labdát a kiugró Pan Jian Yong lábáról. Remek Lions United támadás futott a pályán a mérkõzés 28. percében, Pan Jian Yong õrizetlenül maradt és hanyag mozdulattal pöccintett Niklas Kvick mellett a hálóba, 3-0. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 31. percében, ha Pan Jian Yong jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Niklas Kvick fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. A találkozó 31. percében ajtó-ablak helyzet tárult Pan Jian Yong elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Niklas Kvick lábában. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 4-0! Niklas Kvick hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Pan Jian Yong lövését. 43. perc: Pan Jian Yong kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Niklas Kvick remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. Niklas Kvick (Helsingborg IF) remek védése mentette meg a kihagyó Helsingborg IF védelmet a góltól a mérkõzés 48. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát.

51 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Niklas Kvick (Helsingborg IF) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Pan Jian Yong lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Steve De Wilde szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Ziemowit Wawak által a mérkõzés 54 percében kapura küldött lövést. Pan Jian Yong a mérkõzés 58 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Niklas Kvick a kapu közepén állt, ám szerencséjére Pan Jian Yong közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 59. percében. A mérkõzés 62. percében Otto Fanström combsérülése olyan komolynak bizonyult, hogy képtelen volt tovább folytatni a küzdelmet. 63 perc telt el a mérkõzésbõl, amikor Geert-Jan Coomans száma is bekerült a játékvezetõ noteszébe. A sárga lap felmutatását követõen némileg felforrósodott a légkör az idegesnek tûnõ Lions United játékosok körül. Egy ütközés nyomán a sértett Lions United szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 64. percében. Geert-Jan Coomans hatalmas lövést eresztett meg. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 66. percében, ha Pan Jian Yong jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Niklas Kvick fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. Pan Jian Yong kemény lövése gondot okozott Niklas Kvick számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A vérmesebb Helsingborg IF szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 67 eltelt percet követõen. Edwin Hammarbäck szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Pan Jian Yong köszönetet mondhatott a betlizõ Helsingborg IF védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Niklas Kvick mellett a hálóba találnia. Pan Jian Yong egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban Niklas Kvick (Helsingborg IF) lábbal hárítani tudta. 76 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Niklas Kvick (Helsingborg IF) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Pan Jian Yong lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Gaudencio Ignazio könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 80. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így Steve De Wilde visszavetõdve menteni tudott. A szorongatott helyzetben lévõ Helsingborg IF támadó az õt árnyékként kísérõ védõ lábára pattintotta a labdát, hogy szögletet harcoljon ki. A sarokrúgást Bengt-Arne Tönnberg végezte el, a mérkõzés 81. percében. 84 percnyi játék után Bengt-Arne Tönnberg lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 6-1. Steve De Wilde rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. Pan Jian Yong köszönetet mondhatott a betlizõ Helsingborg IF védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Niklas Kvick mellett a hálóba találnia. Szép volt, fiúk! – éljeneztek a boldog Lions United szurkolók. Olyan meccsen jutottak túl sikerrel, ami sokáig háromesélyesnek tûnt.