5 14 Cse. C. Pinho       0.00
13 15 Cse. H. Loyola       0.00

Parque do Sabiá
Nézőszám: 7696 (Állóhely: 5773, Ülőhely: 1770, VIP páholy: 153)
Szép számú szurkolósereg gyûlt össze ezen a csodálatos napon, a stadion visszhangzik a hangos rigmusoktól, és végre a pályán is mozgásba lendültek a játékosok Alberto Ackerman kezdõrúgása után.. 13. perc: Ovidio Raymundo hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Yanko Pirov már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Vladimir Bezerra a játékidõ 16. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. A nagy klasszis kapusoknak is lõnek gólt: 0-2! Yanko Pirov hiába mozdult jókor, jó irányba, nem volt elég gyors, hogy kivédje Ovidio Raymundo lövését. 25 percnyi játékot követõen Osmar Antunes (XV de Indaial) bravúros közbelépésére volt szükség, hogy Vladimir Bezerra szemfüles lövését követõen ne rezdüljön meg a háló. Ovidio Raymundo nem tétovázott, amikor a találkozó 31. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Verdão da Mogiana kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. A nézõk ovációja fogadta Ovidio Raymundo hajszálpontos lövését, 0-3. A labda Yanko Pirov kezeitõl elérhetetlen távolságban jutott a kapuba a meccs 32. percében. 0-3 maradt a félidei eredmény, és ez nagy csalódást okozott a hazaiaknak, akik láthatóan taktikai változtatásra készültek a szünetben.

A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. Ovidio Raymundo kezdõrúgásával indult a második félidõ. 51 perc telt el a meccsbõl, amikor Ovidio Raymundo pazar kapáslövése utat talált a hálóba, bár a labda érintette Yanko Pirov kezét is, 0-4. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 54. percében, ha Ovidio Raymundo jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Yanko Pirov fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. Ovidio Raymundo úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 57. percében. Ovidio Raymundo úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 61. percében. Minden bizonnyal gól születhetett volna a mérkõzés 69. percében, ha Josué Galvão jobban koncentrál. Rácsapott a védõk között pattogó labdára, és Yanko Pirov fölött kapura emelt. Csak kicsit számolta el magát, így viszont csak a felsõ lécet találta el. A találkozó 75 percében Yanko Pirov nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Ovidio Raymundo gurítását sikerült hárítania. Ovidio Raymundo nem tétovázott, amikor a találkozó 76. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ Verdão da Mogiana kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. Ovidio Raymundo úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 77. percében. 80. perc: Ovidio Raymundo mellre vette a magasan középre ívelõdõ labdát, majd ollózó mozdulattal kapura lõtt. A magas ívben szálló labda a keresztlécet érintve hagyta el a pályát. Fantasztikus jelenet volt! Yanko Pirov jól helyezkedett, és a védelem is megfelelõen zárt, ám ez mit sem ért, mivel Ovidio Raymundo bombalövése mindenen keresztül utat talált a hálóba - 0-5 84 percnyi játék után. A szögletbõl laposan középre tartó labdát Osvaldinho de Sena (XV de Indaial) megpróbálta kapra küldeni, de a lövés megakadt a védõfalon, így Yanko Pirov könnyedén szedhette fel az ötösön belül. 96. perc: Gabriel Catarinense nagyon elegáns mozdulattal próbált tisztázni a kapu torkában, a testcsel közben megbotlott és sarkával a kapuba sodorta a labdát. Yanko Pirov megpróbált reflexbõl menteni, de túl késõn. Az eredmény 0-7 lett. A(z) XV de Indaial szurkolóit láthatóan nagyon fellelkesítette a jó játékkal kivívott siker, és a meccs lefújása után még hosszú ideig éltették a csapatukat.