134 13 Rez B. Simão       0.00
139 14 Rez N. Nunes       0.00
133 15 Rez Z. Pedro Vasconcelos       0.00

Santo Sudário
Widzowie: 7994 (Miejsca stojące: 5997, Miejsca siedzące: 1838, Miejsca dla VIPów: 159)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Deng Peng Yang rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. W 6 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Casa Real de Savóia F.C.. Wykonywał go Tomas Paelemans. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Crisanto Angelsø może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Gdyby w 18 minucie Crisanto Angelsø zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Właśnie upływała 22 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Almir Meira. Edu Novaes rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 1-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Casa Real de Savóia F.C.. Piłkarze drużyny Brejo SS protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Rios Ferdinand.Ładny strzał w 28 minucie oddał Poli Puyol. Niestety minimalnie niecelny. Tomas Paelemans ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 32 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Edu Novaes mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 34 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Casa Real de Savóia F.C.. Wykonywał go Tomas Paelemans. Płaski strzał, który oddał Poli Puyol w 40 minucie gry, nie sprawił większych kłopotów bramkarzowi drużyny Brejo SS, który wyczuwając intencje strzelca rzucił się w prawy róg. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Casa Real de Savóia F.C.. Piłkarze drużyny Brejo SS protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Almir Meira. Gonzalo Vazquez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 43 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Raphael Dantas mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice.

Wymarzona sytuacja dla drużyny Casa Real de Savóia F.C. w 51 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Almir Meira. Edu Novaes rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Brejo SS przecierają oczy ze zdumienia. W 54 minucie meczu Crisanto Angelsø powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Raphael Dantas zdołał go obronić. Ładny strzał w 59 minucie oddał Poli Puyol. Niestety minimalnie niecelny. 62 minuta meczu, Poli Puyol strzela, lecz Edu Novaes rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 66 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Nilmar Brodel. 66 minuta meczu, Gugu Almeida strzela, lecz Edu Novaes rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Casa Real de Savóia F.C. przecierają oczy ze zdumienia. W 69 minucie meczu Almir Meira powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Edu Novaes zdołał go obronić. Rzut wolny dla drużyny Casa Real de Savóia F.C.. Almir Meira podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 77 minuta meczu, Deng Peng Yang strzela, lecz Raphael Dantas rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Obrońca drużyny Casa Real de Savóia F.C. zdołał zablokować uderzenie, ale piłka wyszła na rzut rożny. W 78 minucie meczu z narożnika będzie podawał Nilmar Brodel. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Brejo SS. Piłkarze drużyny Casa Real de Savóia F.C. protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Gonzalo Vazquez. 85 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Brejo SS. Dudu Tróia będzie zagrywać piłkę. Gonzalo Vazquez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 89 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Raphael Dantas mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. W 91 minucie meczu błąd w polu karnym popełnił obrońca drużyny Casa Real de Savóia F.C.. Na jego szczęście skończyło się tylko na rzucie rożnym. Do piłki podszedł wykonawca stałych fragmentów drużyny Brejo SS, Nilmar Brodel. W 91 minucie Nilmar Brodel posłał szybką piłkę na długi słupek z rzutu rożnego. Raphael Dantas miał z nią niemałe problemy, ale zdołał ją złapać. W 93 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Brejo SS. Wykonywał go Dario Fankhauser.