22 9 Pom A. Frasco       13.38
33 10 Nap L. Lordi     2 12.06
30 11 Nap A. Cerilo       6.36

studio54
Widzowie: 7231 (Miejsca stojące: 5425, Miejsca siedzące: 1663, Miejsca dla VIPów: 143)
Alejandro Cerilo rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Alejandro Cerilo znalazł się w doskonałej sytuacji w 8 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Alejandro Cerilo ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 9 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Seyrani Göçer mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Uriel Herena znalazł trochę wolnego miejsca w 13 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny elperrofunk. Seyrani Göçer był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. W 14 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Romulo Gartxot z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. W niebezpiecznej sytuacji zawodnik drużyny elperrofunk zostaje sfaulowany. Sędzia odgwizduje faul i pokazuje na jedenasty metr. 13 minuta meczu i mamy rzut karny dla drużyny elperrofunk! Rzut wolny dla drużyny elperrofunk. Cosme Fresco podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Alejandro Cerilo znalazł się w doskonałej sytuacji w 19 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Ładny strzał w 23 minucie oddał Alejandro Cerilo. Niestety minimalnie niecelny. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 25 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Esteban Eliazar protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Rzut wolny dla drużyny elperrofunk. Esteban Eliazar podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 27 minuta meczu. Alejandro Cerilo strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Seyrani Göçer. Nie ma gola. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Esperanza FC, którym był Leo Lordi mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. I znowu skoczyli na siebie z pełną agresją. Dziwne zachowanie arbitra, który w 31 minucie każe tylko jednego winowajcę żółta kartką za dyskusje. Aurelio Hug protestuje ale arbiter nie zmieni już swojej decyzji. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Esperanza FC. Piłkarze drużyny elperrofunk protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Aurelio Hug. 35 minuta meczu, Leo Lordi strzela, lecz Seyrani Göçer rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Leo Lordi może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Leo Lordi znalazł się w doskonałej sytuacji w 42 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 44 minucie meczu rzut wolny dla ekipy elperrofunk. Wykonywał go Teo Matei. Mimo, iż wynik 0-1 przemawia za drużyną Esperanza FC, wciąż wszystko przed nami. Trener gospodarzy postara się tak umotywować swoich graczy aby ci odrobili jeszcze straty.

Obydwie drużyny z nowymi siłami przystąpiły do drugiej połowy tego meczu. Przez następne trzy kwadranse mieliśmy się przekonać, czy zawodnicy potrafili wdrożyć w życie instrukcje przekazane przez swoich trenerów. Grę wznowił Oscar Arnalt. Gdyby w 51 minucie Alejandro Cerilo zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Zamieszanie pod bramką drużyny elperrofunk w 62 minucie meczu. Do piłki dopada Leo Lordi i strzela przy prawym słupku. Seyrani Göçer z najwyższym trudem łapie piłkę. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Alejandro Cerilo może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Właśnie upływała 67 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Leo Lordi. Seyrani Göçer rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 0-2.Ładny strzał w 73 minucie oddał Leo Lordi. Niestety minimalnie niecelny. Wspaniały rzut w lewą stronę i Seyrani Göçer broni w trudnej sytuacji w 75 minucie meczu. Leo Lordi powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Esperanza FC, którym był Leo Lordi mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Po ładnej akcji całego zespołu strzał oddał Leo Lordi. Piłka jednak poszybowała koło lewego słupka bramki. Leo Lordi ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 82 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Seyrani Göçer mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zamieszanie pod bramką drużyny elperrofunk w 84 minucie meczu. Do piłki dopada Leo Lordi i strzela przy prawym słupku. Seyrani Göçer z najwyższym trudem łapie piłkę. 87 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Esperanza FC. Angelo Frasco będzie zagrywać piłkę. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny elperrofunk, którym był Oscar Arnalt mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Bernardino Montes ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 96 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Godofredo Maties mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. "Szkoda że nie udało się wygrać, ale to Esperanza FC byłą drużyną lepszą" - mówili jednogłośnie miejscowi kibice. Trudno się z tym nie zgodzić, bowiem goście byli w tym pojedynku po prostu lepsi.