2 10 Nap 68' J. Blūms       5.92
13 11 Nap Z. Tálas     1 8.88
3 12 Nap 68' C. Calçada       2.38

Estádio do Minho
Widzowie: 10891 (Miejsca stojące: 8169, Miejsca siedzące: 2505, Miejsca dla VIPów: 217)
Już na starcie spotkania Zoltán Tálas potknął się o piłkę, która jakimś dziwnym trafem doturlała się do jego kolegi z drużyny. Kibice drużyny Minho FC przecierają oczy ze zdumienia. W 3 minucie meczu Vladimiro Gago powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Leal Simões zdołał go obronić. W 6 minucie meczu Hélder Soveral strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Leal Simões rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 6 minuta meczu. Hélder Soveral uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny KINGS FC. Leal Simões puszcza piłkę do siatki po lewej ręce. 1-0. Rzut wolny dla drużyny Minho FC. Yu Ran Zhen podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. W 11 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Paulo Valadão. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Właśnie upłynęła 22 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Jānis Blūms. W 23 minucie meczu Hélder Soveral strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Leal Simões rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 25 minucie meczu Hélder Soveral strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Leal Simões rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Zoltán Tálas ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 28 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że André Figueiredo mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Zoltán Tálas przeprowadza wspaniały rajd w 30 minucie spotkania. Próbował lobować bramkarza drużyny Minho FC i umieścić piłkę w siatce, przy lewym słupku, lecz André Figueiredo zdołał sparować uderzenie i zażegnał niebezpieczeństwo. Doskonała okazja dla drużyny KINGS FC! Hélder Soveral znalazł się w doskonałej sytuacji w 31 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i André Figueiredo broni w trudnej sytuacji w 33 minucie meczu. Jānis Blūms powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 36 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Minho FC. Jednak Hélder Soveral w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Leal Simões bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Wymarzona sytuacja dla drużyny KINGS FC w 39 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Jānis Blūms. André Figueiredo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Wymarzona sytuacja dla drużyny KINGS FC w 42 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Zoltán Tálas. André Figueiredo rzucił się jednak w prawo i obronił go. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny KINGS FC. Do piłki podszedł Manuel Carneiro.Ładny strzał w 45 minucie oddał Yu Ran Zhen. Niestety minimalnie niecelny.Ładny strzał w 47 minucie oddał Hélder Soveral. Niestety minimalnie niecelny. W miejsce bardzo zmęczonego Hélder Soveral wchodzi Magno Aparecido. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Minho FC.

W 61 minucie meczu Magno Aparecido strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Leal Simões rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 68 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Zoltán Tálas. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. W miejsce bardzo zmęczonego Ivo Mourato wchodzi Gil Seixas. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Minho FC. Zmiana w drużynie KINGS FC. Cássio Calçada przygotowuje się do gry. Boisko opuści Jānis Blūms. Trener drużyny Minho FC daję szanse Timóteo Camargo, który zastępuje Salah el Din Khan. Paulo Valadão ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 73 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że André Figueiredo mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 76 minuta meczu. Zoltán Tálas strzela, lecz André Figueiredo rzuca się w lewą stronę i łapie piłkę bez trudu. 81 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny KINGS FC. Otto Sosa będzie zagrywać piłkę. Timóteo Camargo naraził się właśnie na poważne kłopoty. Nie tylko ubliżył sędziemu, ale jeszcze kopnął go piłką. Drużyna Minho FC gra od 88 minuty grać będzie w osłabieniu. Zawodnika może też spotkać jakaś kara dyscyplinarna po spotkaniu. Zawodnik drużyny KINGS FC nieomal rozdarł koszulkę napastnika drużyny Minho FC. Nie umknęło to uwadze sędziego, a że działo się to w polu karnym, to będziemy świadkami "jedenastki" dla drużyny Minho FC! 90 minuta meczu. Stały wykonawca rzutów karnych w drużynie KINGS FC, Otto Sosa, nie myli się i pewnie posyła piłkę tuż przy lewym słupku. André Figueiredo nie miał najmniejszych szans na obronę. 1-2. W 95 minucie meczu Cássio Calçada wkręcił pilnujących go obrońców w ziemię i znajdując odrobinę miejsca oddał strzał z lewej strony pola karnego w kierunku długiego słupka. Bramkarz drużyny Minho FC nie dał się jednak zaskoczyć i pewnie chwycił piłkę. Paulo Valadão w pojedynku główkowym zderzył się głową z przeciwnikiem. Upadł na murawę i chyba stracił przytomność. Tragiczna sytuacja! Trener drużyny KINGS FC musiał dokonać zmiany. Właśnie upłynęła 100 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Demetrio Savini. Spotkanie mogło ucieszyć wszystkich koneserów taktyki futbolowej Obie drużyny pokazały piłkarskie szachy w pełnej krasie lecz po ostatnim gwizdku tylko piłkarze KINGS FC mogą się cieszyć ze zwycięstwa.