18 12 Rez T. Blomquist       0.00
15 13 Rez H. Vennerkvist       0.00
13 14 Rez J. Norström       0.00

Svartsjö IP
Widzowie: 7847 (Miejsca stojące: 5887, Miejsca siedzące: 1804, Miejsca dla VIPów: 156)
Aldo Lusi rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Właśnie upłynęła 3 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Sigvard Pil. 5 minuta meczu, Jens Fors strzela, lecz Holger Ålberg rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upłynęła 6 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Per Beckström. Willy Wahlström znalazł się w doskonałej sytuacji w 9 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wymarzona sytuacja dla drużyny Syrianska IF Kerburan w 11 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Willy Wahlström. Holger Ålberg rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 13 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Amancio Hevia. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Kibice drużyny Syrianska IF Kerburan przecierają oczy ze zdumienia. W 15 minucie meczu Willy Wahlström powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Holger Ålberg zdołał go obronić. Kibice drużyny Real Edebäck FC przecierają oczy ze zdumienia. W 18 minucie meczu Aldo Lusi powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Alexander Skark zdołał go obronić. 20 minuta meczu, Willy Wahlström strzela, lecz Holger Ålberg rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Adan Cordario ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 23 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Holger Ålberg mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Adan Cordario znalazł się w doskonałej sytuacji w 25 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Właśnie upływała 30 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Aldo Lusi. Alexander Skark rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-0. Kibice drużyny Syrianska IF Kerburan przecierają oczy ze zdumienia. W 34 minucie meczu Adan Cordario powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Holger Ålberg zdołał go obronić. Kibice drużyny Syrianska IF Kerburan przecierają oczy ze zdumienia. W 36 minucie meczu Luis Pabon powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Holger Ålberg zdołał go obronić. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 36 minucie meczu spowodował, że Kalle Lenberg został upomniany żółtą kartką. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Real Edebäck FC. Do piłki podszedł Kalle Lenberg. Adan Cordario ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 37 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Holger Ålberg mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Rzut wolny dla drużyny Real Edebäck FC. Peter Utter podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 1-0. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Adan Cordario rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Wymarzona sytuacja dla drużyny Syrianska IF Kerburan w 51 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Amancio Hevia. Holger Ålberg rzucił się jednak w prawo i obronił go. Willy Wahlström ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 52 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Holger Ålberg mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Syrianska IF Kerburan, którym był Amancio Hevia mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. 56 minuta meczu, Willy Wahlström strzela, lecz Holger Ålberg rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Holger Ålberg broni w trudnej sytuacji w 62 minucie meczu. Luis Pabon powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Willy Wahlström znalazł się w doskonałej sytuacji w 64 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 64 minucie Willy Wahlström zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na lewy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Adan Cordario znalazł się w doskonałej sytuacji w 65 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Willy Wahlström ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 71 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Holger Ålberg mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wymarzona sytuacja dla drużyny Syrianska IF Kerburan w 72 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Amancio Hevia. Holger Ålberg rzucił się jednak w prawo i obronił go. Kibice drużyny Syrianska IF Kerburan przecierają oczy ze zdumienia. W 75 minucie meczu Amancio Hevia powinien wpakować piłkę do siatki z lewej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Holger Ålberg zdołał go obronić. Luis Pabon ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 77 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Holger Ålberg mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 83 minuta meczu, Willy Wahlström strzela, lecz Holger Ålberg rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny Real Edebäck FC przecierają oczy ze zdumienia. W 91 minucie meczu Aldo Lusi powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Alexander Skark zdołał go obronić. 93 minuta spotkania. Amancio Hevia w dogodnej sytuacji, z najbliższej odległości strzela zbyt lekko by mogło to zaskoczyć bramkarza drużyny Real Edebäck FC. Holger Ålberg spokojnie chwyta piłkę przy prawym słupku. Emocji w meczu było bardzo dużo i choć to zespół Syrianska IF Kerburan zabiera ze sobą trzy punkty, gospodarze mogą być z siebie dumni. Drużyna Real Edebäck FC zagrała bardzo dobre spotkanie, jednak zabrakło im szczęścia. Na pewno poszukają go w kolejnym spotkaniu.