7 9 Pom J. Pinczewski       3.91
11 10 Nap T. Sebzda       2.71
10 11 Nap T. Robak       5.40

SuperSonics Arena
Widzowie: 7838 (Miejsca stojące: 5880, Miejsca siedzące: 1802, Miejsca dla VIPów: 156)
Zbierające się nad stadionem chmury nie wróżyły najlepiej. Opady deszczu mogłyby znacznie pogorszyć warunki gry. Khvicha Kvaratskhelia rozpoczął to interesująco zapowiadające się spotkanie. Kibice drużyny SS SuperSonics skandują głośne "Gugu de Mendonça". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Czeslaw Antoszewski nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 3 minuta i 1-0. Rzut wolny dla drużyny SS SuperSonics. Gugu de Mendonça podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 7 minuta meczu. Gugu de Mendonça ostro strzela w pełnym biegu, a piłka odbija się jeszcze od lewego słupka i wpada do siatki za zaskoczonym bramkarzem drużyny Wkra Szczygłowice. 2-0. Indywidualna akcja, na jaką się zdecydował gracz klubu SS SuperSonics - Gugu de Mendonça w 10 minucie przyniosła skutek w postaci strzału na bramkę. Piłka znalazła się w bramce mijając prawy jej słupek. 3-0. W 14 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Gugu de Mendonça. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. 16 minuta tego spotkania. Khvicha Kvaratskhelia z ekipy SS SuperSonics sprytnie strzela pod poprzeczkę bramki zespołu Wkra Szczygłowice. Uniesione w geście tryumfu ręce strzelca oznajmiają jego radość po zdobyciu pięknej bramki. 4-0. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Wkra Szczygłowice. Piłkarze drużyny SS SuperSonics protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Zdzislaw Rakowski. 29 minuta meczu. Gugu de Mendonça uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Wkra Szczygłowice. Czeslaw Antoszewski puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 6-0. W 32 minucie, Gugu de Mendonça decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Wkra Szczygłowice, lecz Czeslaw Antoszewski zdołał ją wypiąstkować. 34 minuta meczu. Khvicha Kvaratskhelia ostro strzela w pełnym biegu, a piłka odbija się jeszcze od prawego słupka i wpada do siatki za zaskoczonym bramkarzem drużyny Wkra Szczygłowice. 7-0. Rzut wolny dla drużyny Wkra Szczygłowice. Jacek Pinczewski podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. Wymarzona sytuacja dla drużyny SS SuperSonics w 38 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Gugu de Mendonça. Czeslaw Antoszewski rzucił się jednak w lewo i obronił go. W 41 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Zdzislaw Rakowski. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 42 minucie Khvicha Kvaratskhelia wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Wkra Szczygłowice. Czeslaw Antoszewski nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 8-0!! Właśnie upływała 45 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Gugu de Mendonça. Czeslaw Antoszewski rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok ręki bramkarza. 9-0. Ekipa SS SuperSonics prowadzi do przerwy 9-0. Jednak drużyna gości z pewnością postara się odrobić straty w drugiej części tego meczu.

Gugu de Mendonça w 51 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, SS SuperSonics. 56 minuta meczu. Piłkę z autu wyrzuca Zdzislaw Rakowski i zagrywa ją na wolne pole. Wspaniały rzut w prawą stronę i Nestor Guillelmus broni w trudnej sytuacji w 57 minucie meczu. Teofil Robak powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kibice drużyny SS SuperSonics skandują głośne "Gugu de Mendonça". Z narożnika pola bramkowego oddał on strzał i zmieścił idealnie piłkę pomiędzy prawym bokiem bramkarza a słupkiem. Czeslaw Antoszewski nie może uwierzyć, że tego nie obronił. 59 minuta i 11-0. 62 minuta meczu. Nie pilnowany przez nikogo w obrębie pola karnego Gugu de Mendonça, strzela na bramkę rywala tuż pod prawym bokiem rozpaczliwie interweniującego bramkarza drużyny Wkra Szczygłowice. Czeslaw Antoszewski będzie musiał wyciągać piłkę z siatki. 12-0. Zmęczony Gugu de Mendonça schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Gucci Gang.Ładny strzał w 67 minucie oddał Gucci Gang. Niestety minimalnie niecelny. Zmęczony Alexander Rosén schodzi z boiska żegnany brawami. W jego miejsce wchodzi rozgrzewający się już od dłuższego czasu Alfred Gozdowski. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole SS SuperSonics, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Leo Richie, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Emil Piesciuk. Gucci Gang znalazł się w dogodnej sytuacji. Strzelił pod poprzeczkę i bramka. 70 minuta okazała się szczęśliwą dla zespołu SS SuperSonics dzięki tej bramce. 13-0. Zamieszanie pod bramką drużyny Wkra Szczygłowice w 73 minucie meczu. Do piłki dopada Gucci Gang i strzela przy lewym słupku. Czeslaw Antoszewski z najwyższym trudem łapie piłkę. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny Wkra Szczygłowice. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie SS SuperSonics jest Nestor Leão. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny SS SuperSonics, jednak Gucci Gang w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. Teofil Robak znalazł się w doskonałej sytuacji w 77 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 77 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Zdzislaw Rakowski. 78 minuta meczu. Gucci Gang uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Wkra Szczygłowice. Czeslaw Antoszewski puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 14-0. W 83 minucie Zdzislaw Rakowski wyrzucił piłkę z autu, niestety zrobił to nieudolnie bo piłkę przejął Valer Negruț. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 84 minucie Gucci Gang wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Wkra Szczygłowice. Czeslaw Antoszewski nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 15-0!! 86 minuta meczu, Khvicha Kvaratskhelia strzela, lecz Czeslaw Antoszewski rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Właśnie upływała 90 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Gucci Gang. Czeslaw Antoszewski rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 16-0. W 93 minucie spotkania, Gucci Gang nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Czeslaw Antoszewski miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 17-0. Zamieszanie pod bramką drużyny Wkra Szczygłowice w 96 minucie meczu. Do piłki dopada Gucci Gang i strzela przy lewym słupku. Czeslaw Antoszewski z najwyższym trudem łapie piłkę. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.