O: Ocena

Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Szentdemeter
Widzowie: 9294 (Miejsca stojące: 6972, Miejsca siedzące: 2137, Miejsca dla VIPów: 185)
İrfan Attar rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. W 5 minucie meczu Sixto Francho strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Sandu Vlaicu rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 15 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku İrfan Attar przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. Wspaniały rzut w prawą stronę i Sandu Vlaicu broni w trudnej sytuacji w 17 minucie meczu. Sixto Francho powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. İrfan Attar ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 19 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Vlad Vrânceanu mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 22 minuta meczu. İrfan Attar uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny ★RO★ NEW VISION ®. Vlad Vrânceanu puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-1. 24 minuta meczu, Bernabe Azibar strzela, lecz Sandu Vlaicu rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Sixto Francho znalazł się w doskonałej sytuacji w 28 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny ★RO★ NEW VISION ® przecierają oczy ze zdumienia. W 28 minucie meczu Sixto Francho powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Sandu Vlaicu zdołał go obronić. Wspaniały rzut w prawą stronę i Vlad Vrânceanu broni w trudnej sytuacji w 30 minucie meczu. Kulabhusana Karabashlykov powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 32 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Kulabhusana Karabashlykov. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Kibice drużyny FC Urzicuța przecierają oczy ze zdumienia. W 33 minucie meczu İrfan Attar powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Vlad Vrânceanu zdołał go obronić. W 36 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Tobias Lordi. Wspaniały rzut w prawą stronę i Vlad Vrânceanu broni w trudnej sytuacji w 41 minucie meczu. Kulabhusana Karabashlykov powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Kulabhusana Karabashlykov w 47 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, FC Urzicuța. Sixto Francho nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 48 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

W 53 minucie, Sixto Francho decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny FC Urzicuța, lecz Sandu Vlaicu zdołał ją wypiąstkować. Zamieszanie pod bramką drużyny FC Urzicuța w 54 minucie meczu. Do piłki dopada Sixto Francho i strzela przy lewym słupku. Sandu Vlaicu z najwyższym trudem łapie piłkę. Właśnie upłynęła 56 minuta meczu. Po gwizdku sędziego do piłki podszedł Ionel Lupea. Wymarzona sytuacja dla drużyny ★RO★ NEW VISION ® w 65 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Sixto Francho. Sandu Vlaicu rzucił się jednak w prawo i obronił go. Nie było to ani podanie ani strzał, ale piłka otarła się o nogi obrońców drużyny FC Urzicuța. Arbiter wskazał na rzut rożny. Stałym wykonawca tego fragmentu gry w drużynie ★RO★ NEW VISION ® jest Alberto Davila. Sixto Francho znalazł się w doskonałej sytuacji w 68 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. İrfan Attar znalazł się w doskonałej sytuacji w 72 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w prawą stronę i Sandu Vlaicu broni w trudnej sytuacji w 80 minucie meczu. Sixto Francho powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Vlad Chiricheş wyrzucił piłkę z autu w 82 minucie, ale przejął ją Håkan Högman. W 84 minucie w dogodnej sytuacji znalazł się Sixto Francho. Jednak nie udało mu się umieścić piłki w siatce. Sixto Francho znalazł się w doskonałej sytuacji w 86 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 87 minucie meczu krótka, ale dosadna wymiana zdań Gabriel Ursino z arbitrem kończy się dla zawodnika żółta kartką. W 87 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Gabriel Ursino. Kibice drużyny FC Urzicuța przecierają oczy ze zdumienia. W 94 minucie meczu İrfan Attar powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Vlad Vrânceanu zdołał go obronić. 96 minuta meczu, Sixto Francho strzela, lecz Sandu Vlaicu rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wyrównany i trzymający w napięciu mecz zakończył się zasłużonym remisem.