10 11 Nap W. Henry     2 12.06
159 12 Rez T. Devan       0.00
11 13 Rez I. Chesus       0.00

GAZİ Stadium
Widzowie: 8150 (Miejsca stojące: 6114, Miejsca siedzące: 1874, Miejsca dla VIPów: 162)
Wambasther Henry rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Hasan Kılıc nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 4 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. 5 minuta meczu. Wambasther Henry strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Dilmen Onay. Nie ma gola. 9 minuta meczu, Jóhannes Brahms strzela, lecz Dilmen Onay rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wspaniały rzut w prawą stronę i Dilmen Onay broni w trudnej sytuacji w 12 minucie meczu. Hasan Kılıc powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 13 minuta meczu. Erdem Elçin uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny SEYDİKÖY F.K. Dilmen Onay puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 0-1. Gdyby w 16 minucie Aristides Brun zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Hasan Kılıc ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 22 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dilmen Onay mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 23 minuta meczu, Aristides Brun strzela, lecz Ahmet Sedat Sefa rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Gdyby w 24 minucie Wambasther Henry zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Ładny strzał w 31 minucie oddał Şeray Kartay. Niestety minimalnie niecelny. Kibice drużyny Bendensin SK przecierają oczy ze zdumienia. W 35 minucie meczu Wambasther Henry powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dilmen Onay zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny SEYDİKÖY F.K w 38 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Bican Şeref. Ahmet Sedat Sefa rzucił się jednak w prawo i obronił go. Niepotrzebny komentarz decyzji arbitra w 43 minucie meczu spowodował, że Şeray Kartay został upomniany żółtą kartką. Şeray Kartay w 43 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Bendensin SK.

52 minuta meczu, İlkan Gilşah strzela, lecz Ahmet Sedat Sefa rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wambasther Henry ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 59 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dilmen Onay mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wambasther Henry znalazł się w doskonałej sytuacji w 59 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Wspaniały rzut w lewą stronę i Dilmen Onay broni w trudnej sytuacji w 63 minucie meczu. Erdem Elçin powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Sędzia techniczny, za bocznej linii boiska sygnalizuje zmianę w zespole SEYDİKÖY F.K, wygląda na to, ze boisko opuści, zmęczony Murathan Kaynak, a jego miejsce zajmie rozgrzewający się od kilku minut Gürol Ushan. Trener drużyny SEYDİKÖY F.K daję szanse Mustafa Ekrem Oylum, który zastępuje Bican Şeref. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny SEYDİKÖY F.K. Do piłki podszedł 柯默峰. W 77 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Şeray Kartay przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. W 79 minucie meczu rzut wolny dla ekipy SEYDİKÖY F.K. Wykonywał go İbrahim Özçınar. 80 minuta meczu. Wambasther Henry próbował strzelać obok lewego słupka, lecz nie trafił czysto i wolno toczącą się piłkę zagarnął bramkarz drużyny przeciwnej. 81 minuta meczu, Mustafa Ekrem Oylum strzela, lecz Ahmet Sedat Sefa rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Zwycięstwo drużyny Bendensin SK było jak najbardziej zasłużone. Można tylko mieć nadzieję że trener gospodarzy nie pożegna się z posadą a jego zawodnicy nie załamią się po porażce ze znacznie mocniejszym przeciwnikiem.