8 14 Cse. 吴风景       0.00
2 15 Cse. 毛诚荣       0.00

新疆和田土狼队
Nézőszám: 7990 (Állóhely: 5994, Ülőhely: 1837, VIP páholy: 159)
A közönség hangos üdvrivalgással köszöntötte Clóvis Amorim kezdõrúgását, amivel a kezdõkörbõl 90 perces útjára indította a labdát . 周广夕 kemény lövése gondot okozott 傅鹰耀 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 5. perc: 唐奕笑 kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban 傅鹰耀 remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 郑岩骋 nagyot esett az ellenfél büntetõterületének a határán a találkozó 6. percében, majd szabadrúgást követelt. A játékvezetõ figyelmen kívül hagyta a hevesen tiltakozó ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 játékosok reklamálását, majd sárga lapot adott 郑岩骋 számára mûesésért. Egy ütközés nyomán a sértett ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 6. percében. 郑岩骋 hatalmas lövést eresztett meg. Iustinian Babarada kénytelen volt megadni magát Dobri Zografski jól helyezett lövését követõen a találkozó 7. percében. 1-0. Clóvis Amorim kemény lövése gondot okozott Iustinian Babarada számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A felháborodott 【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 javára 16 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték 叶悦岚t durva szabálytalanságáért. Egy ütközés nyomán a sértett ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 21. percében. 曹邦超 hatalmas lövést eresztett meg. 郑岩骋 újbóli, túlzottan kemény megmozdulásáért már a második sárga lapját gyûjtötte be, így innentõl csak a partvonalon túlról figyelhette a küzdelmet. Ekkor a meccs 22. percében jártunk. 25 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Iustinian Babarada (☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Clóvis Amorim lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Dobri Zografski kemény lövése gondot okozott Iustinian Babarada számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. A felháborodott 【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 javára 30 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték 唐奕笑t durva szabálytalanságáért. Majd 34 percet követõen %payerId% (【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 傅鹰耀 szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza 周广夕 által a mérkõzés 35 percében kapura küldött lövést. A mérkõzés 38. percében egy ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 szabadrúgásra került a sor, 严枫泉 készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 39. perc: a közönség már elkönyvelte, hogy %playerid% tíz méterrõl leadott, erõs lövése után nem születhet más, csak gól, egyedül Iustinian Babarada nem törõdött bele a megváltoztathatatlanba, bravúros vetõdéssel sikerült tisztáznia a helyzetet. Szögletet követõen Yaar Akabe (【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC) került helyzetbe, hatalmas lövését Iustinian Babarada csak üggyel-bajjal tudta megkaparintani. 47 perc telt el a meccsbõl, amikor Dobri Zografski pazar kapáslövése utat talált a hálóba, bár a labda érintette Iustinian Babarada kezét is, 2-0. Az elsõ félidõ lefújását követõen a hazai csapat játékosai lehettek elégedettebbek, mivel 2-0 arányú elõny birtokában vonulhattak az öltözõbe.

Yambay Alarcon úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 58. percében. Iustinian Babarada ismét bizonyíthatta, hogy a legkiválóbb hálóõrök közé tartozik, Dobri Zografski hatalmas bombája után lefelé vágódó labdát páratlan magabiztossággal ártalmatlanította a mérkõzés 60. percében. 62. perc: a heves 【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC támadások szögletrúgást eredményeztek. A feldúlt ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 kapus másképp látta, és rohant is tiltakozni a partjelzõhöz, ám õ hajthatatlan maradt. Yaar Akabe sietve érkezett, hogy középre küldje a labdát. Bahrija Rogulj (【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC) érkezett elõször a sarokrúgás után befelé szálló labdára és veszélyes fejest küldött kapu felé, Iustinian Babarada hatalmas vetõdéssel csípte el a sarok felé tartó labdát. Dobri Zografski köszönetet mondhatott a betlizõ ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 védelemnek, gond nélkül gyûjthette be a labdát, a feladat könnyebbik része volt Iustinian Babarada mellett a hálóba találnia. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Dobri Zografski durva szabálytalanságát a meccs 67. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Dobri Zografski remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 67. percében. 69 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Iustinian Babarada (☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Clóvis Amorim lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 70. perc: 董凡瑜 szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. A meccs 71. percében 庞桑洲 begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. 庞桑洲 remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 71. percében. 74. perc. 尹震磊 gyorsan végezte el a partdobást, a megkapott labdát Dobri Zografski azonnal tovább játszotta. 邵枫挺 remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 75. percében. 76 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Iustinian Babarada (☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Yaar Akabe lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. 82. perc: Dobri Zografski kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban Iustinian Babarada remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. 84. perc: Clóvis Amorim takarásból váratlanul kapura tüzelt, Iustinian Babarada (☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Dobri Zografski nem tétovázott, amikor a találkozó 87. percében lövõhelyzetbe került, hanem megcélozta a kapu bal oldalát. A jó ütemben vetõdõ ☆战国☆『神兵ㄨ莫邪剑』雪凤清璇,辉火鳞荧〓蘇〓 kapus azonban hatástalanítani tudta a nem túl erõs lövést. 90. perc: Iustinian Babarada kifutott a kapuból, hogy felszabadítson a kiugró Dobri Zografski (【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC) elõl. Balszerencséjére Dobri Zografski érte el elõbb a labdát és elõrevetõdve az üresen maradt kapu közepébe továbbította a labdát: 4-0! A találkozó 94. percében ajtó-ablak helyzet tárult Dobri Zografski elõtt, a játékos kapura is lõtt, a labda azonban elakadt az ötösön belül fekvõ Iustinian Babarada lábában. Dobri Zografski kemény lövése gondot okozott Iustinian Babarada számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. Szép volt, fiúk! – éljeneztek a boldog 【天下】☆长空☆物似人非境空留LFC szurkolók. Olyan meccsen jutottak túl sikerrel, ami sokáig háromesélyesnek tûnt.