124 15 Cse. 程浩帆       0.00
79 16 Cse. 曲坤洲       0.00

海布里
Nézőszám: 8485 (Állóhely: 6365, Ülőhely: 1951, VIP páholy: 169)
Hûvös, szeles idõben kezdõdött el a mérkõzés, Cyryl Gotfryd indította útjára a labdát. 陶翔平 (☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Cyryl Gotfryd éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 4. percében. 陶翔平 nem mindennapi mázlival kaparintotta meg a labdát a mérkõzés 13. percében, amikor Cyryl Gotfryd pár méterrõl lapos lövést küldött a jobb sarok irányába. A mérkõzés 14. percében egy kapu elõtti kavarodás után 【FLY】〓传奇〓碧海椰都≮琼≯ szöglet következett. 吴源谦 sétált a szögletzászlóhoz, hogy elvégezze a sarokrúgást. A szöglet veszélyesen ívelõdött befelé, 曾旭渊 kapura csúsztatta a labdát, 陶翔平 (☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness) hatalmas vetõdéssel mentette meg kapuját a góltól. Sungurbey Ergünay a játékidõ 15. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. Cyryl Gotfryd kemény lövése gondot okozott 陶翔平 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 沈伟银 partdobásból hosszan hajította elõre a labdát a találkozó 18. percében, Sungurbey Ergünay lekezelte, majd támadásba lendült. 陶翔平 (☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Cyryl Gotfryd éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 26. percében. 27. perc: 于钢迅 takarásból váratlanul kapura tüzelt, 王超亮 (【FLY】〓传奇〓碧海椰都≮琼≯) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Cyryl Gotfryd könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 30. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így 陶翔平 visszavetõdve menteni tudott. 34. perc: Cyryl Gotfryd került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. 35 percnyi játék után 曾旭渊 (【FLY】〓传奇〓碧海椰都≮琼≯) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. 于钢迅 kemény lövése gondot okozott 王超亮 számára, a kapus csak másodszorra tudta megkaparintani a gólvonalon végigpattogó labdát. 陶翔平 (☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness) némi szerencsével csípte el 曾旭渊 lapos, lábak között kapura surranó lövését még a gólvonal elõtt. Az elsõ félidõ nem hozott döntést. A játékosok az öltözõben kerestek felfrissülést, míg az edzõk megpróbálták gyorsan elmagyarázni a követendõ taktikát.

MVP
于钢迅

A szél felerõsödni látszott, amikor 于钢迅 kezdõrúgásával elkezdõdött a második félidõ. 52. perc: Cyryl Gotfryd került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. 54. perc: Cyryl Gotfryd kapura tört és el akarta nyesni a labdát a kapu bal oldalába, azonban 陶翔平 remekül zárta a szöget és lábbal sikerült hárítania a lövést. A vérmesebb ☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 55 eltelt percet követõen. 于竞思 szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. 58. perc: Cyryl Gotfryd gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, 陶翔平 viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. Koča Kafarov egészen egyedülálló cselekkel tört be az ellenfél tizenhatosára, és már csak a kapussal állt szemben. Lapos, erõs lövését azonban 陶翔平 (☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness) lábbal hárítani tudta. A szorongatott helyzetben lévõ 【FLY】〓传奇〓碧海椰都≮琼≯ támadó az õt árnyékként kísérõ védõ lábára pattintotta a labdát, hogy szögletet harcoljon ki. A sarokrúgást 吴源谦 végezte el, a mérkõzés 62. percében. A szögletbõl laposan középre tartó labdát 吴源谦 (【FLY】〓传奇〓碧海椰都≮琼≯) megpróbálta kapra küldeni, de a lövés megakadt a védõfalon, így 陶翔平 könnyedén szedhette fel az ötösön belül. 王超亮 elvétette a labda ívét, 于钢迅 lecsapott a lehetõségre és az üresen maradt kapuba helyezte a labdát. 0-2 a találkozó 72. percében. 75 percnyi játék után Bianco Cimino (☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. A találkozó 80. percében az ellenfél ötösén helyezkedõ 于钢迅 kapra továbbította a labdát, 王超亮 (【FLY】〓传奇〓碧海椰都≮琼≯) vetõdve a jobb kapufára ütötte a játékszert, ahonnan szerencséjére kifelé pattant. 陶翔平 szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Cyryl Gotfryd által a mérkõzés 87 percében kapura küldött lövést. A mérkõzés 89. percében 于钢迅 (☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness) cselezte be magát a tizenhatosra, ügyes lövõcsellel elfektette a kapust, majd külsõvel a hálóba helyezte a labdát. 0-3. A mérkõzés 95. percében egy ☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness szabadrúgásra került a sor, 袁常洲 készült neki, hogy elõreívelje a védõk feje felett. 96. perc: 吴源谦 került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. A lefújást követõen a lelkes ☆战国☆『麒麟』龙吟天下★小可乐happiness szurkolók meghatottan énekelték el csapatuk indulóját. Gyõzelmet arattak, a labdát többet birtokló 【FLY】〓传奇〓碧海椰都≮琼≯ erõfeszítései dacára.