12 15 Rez A. Furtok       0.00
7 16 Rez T. Bienienda       0.00

Imperial Stadium
Widzowie: 40 (Miejsca stojące: 31, Miejsca siedzące: 9, Miejsca dla VIPów: 0)
Mecz rozpoczął Maximo Villamarin. Obydwie drużyny wyglądały na bardzo skoncentrowane, co zapowiadało interesujące spotkanie. W 3 minucie meczu Maximo Villamarin strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Leszek Huchro rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! 5 minuta meczu, Arkadiusz Witwicki strzela, lecz Dawid Ratulowski rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny BESTIA GDAŃSK w 12 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Albert Remus. Dawid Ratulowski rzucił się jednak w prawo i obronił go. W 16 minucie arbiter odgwizdał rzut wolny. Przed szansą oddania dobrego strzału stanął Fabian Cerdeño. Wspaniały rzut w prawą stronę i Dawid Ratulowski broni w trudnej sytuacji w 18 minucie meczu. Filip Soetemans powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Maximo Villamarin znalazł się w doskonałej sytuacji w 20 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 21 minucie Albert Remus zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 24 minuta meczu, Maximo Villamarin strzela, lecz Leszek Huchro rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Kibice drużyny BESTIA GDAŃSK przecierają oczy ze zdumienia. W 28 minucie meczu Albert Remus powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Dawid Ratulowski zdołał go obronić. Albert Remus ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 29 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dawid Ratulowski mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 31 minuta meczu, Maximo Villamarin strzela, lecz Leszek Huchro rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 35 minucie meczu Maximo Villamarin strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Leszek Huchro rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! Wspaniały rzut w lewą stronę i Leszek Huchro broni w trudnej sytuacji w 37 minucie meczu. Maximo Villamarin powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Wspaniały rzut w prawą stronę i Leszek Huchro broni w trudnej sytuacji w 39 minucie meczu. Maximo Villamarin powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Maximo Villamarin był bliski celu w 45 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Jak na gospodarzy przystało drużyna Red Reign prowadzi 1-0 z drużyną BESTIA GDAŃSK po pierwszej części spotkania. Kibice gospodarzy szaleją na trybunach i czekają z niecierpliwością na 2. część spotkania, by ujrzeć swoje miejscowe gwiazdy cieszące się z 3 punktów na swoim terenie.

Leoverliz Barrutia nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Carlos Casemiro. Zigor Ardanza nie jest w stanie kontynuować gry, jeszcze nie do końca wyleczył trapiącą go kontuzję. W jego miejsce pojawia się Derlis Florentin. Albert Remus rozpoczął drugą połowę tego spotkania. Kibice oczekiwali jeszcze wielu emocji. Albert Remus ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 56 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Dawid Ratulowski mimo, że stał przy prawym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Maximo Villamarin znalazł się w doskonałej sytuacji w 60 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Gdyby w 61 minucie Maximo Villamarin zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. 63 minuta meczu. Maximo Villamarin uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny BESTIA GDAŃSK. Leszek Huchro puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 2-0. W 66 minucie tego spotkania Maximo Villamarin wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Leszek Huchro nie dał rady zapobiec utracie bramki. 3-0. 69 minuta meczu. Maximo Villamarin strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Leszek Huchro. Nie ma gola. Zmiana w drużynie Red Reign. Wincenty Szel schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Kaviedes Fuentecilla. Gdyby w 78 minucie Maximo Villamarin zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Red Reign przecierają oczy ze zdumienia. W 82 minucie meczu Maximo Villamarin powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Leszek Huchro zdołał go obronić. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Red Reign. Piłkarze drużyny BESTIA GDAŃSK protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Kaviedes Fuentecilla. To był mecz walki. Ani jedni, ani drudzy nie odstawiali nogi. Jednak to drużyna Red Reign wychodzi z tej bitwy zwycięsko.