Powrót do góry

Sprawozdanie meczowe

Trooper Arena
Widzowie: 40 (Miejsca stojące: 31, Miejsca siedzące: 9, Miejsca dla VIPów: 0)
Pars Sururi rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. Wspaniały rzut w prawą stronę i Hüseyin Cahit Mülayim broni w trudnej sytuacji w 6 minucie meczu. Pars Sururi powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. 12 minuta meczu. Daleki wyrzut piłki z autu wykonał Isac Zbughină. Piłkę przejmuje Sedat Eroğul. W 18 minucie meczu obrońca drużyny ஐ ▓▒ ≮Ҝằ§ŧîиGs ≯™ ▒▓ ஐ nie opanował piłki i wytoczyła się ona poza linię końcową boiska. Wykonawcą rzutu rożnego będzie Ufuk Yalazalp. W 18 minucie rzut rożny dla zespołu Fear Of The Dark. Piłkę na długi słupek dośrodkowywał Karlo Brčić jednak Kadir İhtişam ubiegł napastnika i zapobiegł utracie bramki. 24 minuta meczu. Piłkę z autu wyrzuca Isac Zbughină i zagrywa ją na wolne pole. Fermin Lizbeth ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 26 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Kadir İhtişam mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego drużyny Fear Of The Dark, jednak Karlo Brčić w idealnej sytuacji fatalnie przestrzelił. Fermin Lizbeth znalazł się w doskonałej sytuacji w 32 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Fermin Lizbeth ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 33 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Kadir İhtişam mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Wspaniały rzut w prawą stronę i Hüseyin Cahit Mülayim broni w trudnej sytuacji w 34 minucie meczu. Mithat Rusuhi powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Pars Sururi był bliski celu w 35 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Doğuhan Serbülend znalazł się w doskonałej sytuacji w 37 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. Kibice drużyny ஐ ▓▒ ≮Ҝằ§ŧîиGs ≯™ ▒▓ ஐ przecierają oczy ze zdumienia. W 38 minucie meczu Arif Buğra Çağakan powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Hüseyin Cahit Mülayim zdołał go obronić. Wymarzona sytuacja dla drużyny Fear Of The Dark w 40 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Doğuhan Serbülend. Kadir İhtişam rzucił się jednak w lewo i obronił go. Nikt nie sądził że ten strzał oddany z 35 metrów przez Ufuk Yalazalp w 41 minucie może przynieść jakikolwiek sukces. No chyba, żeby za sukces uznać oddanie piłki przeciwnikowi. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Fear Of The Dark. Piłkarze drużyny ஐ ▓▒ ≮Ҝằ§ŧîиGs ≯™ ▒▓ ஐ protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Şükrü Mehmet.

Piłkarze obydwu drużyn opuścili szatnie i gotowi do kontynuowania gry ustawili się na murawie. Drugą połowę rozpoczął Doğuhan Serbülend. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 51 minucie Doğuhan Serbülend wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu ஐ ▓▒ ≮Ҝằ§ŧîиGs ≯™ ▒▓ ஐ. Kadir İhtişam nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 1-0!! W 54 minucie Isac Zbughină próbował wyrzucić piłkę z autu, ale zrobił to tak nieudolnie, że przejął ją Şükrü Mehmet. Gdyby w 55 minucie Arif Buğra Çağakan zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Kibice drużyny Fear Of The Dark przecierają oczy ze zdumienia. W 62 minucie meczu Doğuhan Serbülend powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Kadir İhtişam zdołał go obronić. W 66 minucie tego spotkania Sedat Eroğul wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Hüseyin Cahit Mülayim nie dał rady zapobiec utracie bramki. 1-1. W miejsce bardzo zmęczonego Doğuhan Serbülend wchodzi Bayan Gol. Świeża krew na pewno dobrze wpłynie na Fear Of The Dark. 76 minuta meczu, Mithat Rusuhi strzela, lecz Hüseyin Cahit Mülayim rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 83 minucie tego spotkania Bayan Gol wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod prawym ramieniem golkipera. Kadir İhtişam nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-1. W 85 minucie wspaniała sytuacja na zdobycie bramki dla drużyny Fear Of The Dark. Jednak Bayan Gol w dogodnej sytuacji trafia nieczysto w piłkę i Kadir İhtişam bez trudu wychwytuje to niegroźne uderzenie w kierunku lewego słupka. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny ஐ ▓▒ ≮Ҝằ§ŧîиGs ≯™ ▒▓ ஐ. Do piłki podszedł Isac Zbughină. Centymetrów zabrakło bramkarzowi drużyny ஐ ▓▒ ≮Ҝằ§ŧîиGs ≯™ ▒▓ ஐ aby obronić tą piłkę. W 94 minucie meczu, Bayan Gol z najbliższej odległości oddał mocne uderzenie i mimo, że Kadir İhtişam wyczuł zamiar strzelca i rzucił się w prawą stronę, nie uratował swojej drużyny przed utratą bramki. 3-1. Sędzia oznajmił koniec meczu, a kibice gospodarzy rozpoczęli wiwatowanie na cześć swojej drużyny. Drużyna Fear Of The Dark wygrała spotkanie, które równie dobrze mogło zakończyć się odwrotnie.