21 13 Cse. R. Stark       0.00
16 14 Cse. S. Oakes       0.00

KRAKEN STADIUM
Nézőszám: 7992 (Állóhely: 5995, Ülőhely: 1838, VIP páholy: 159)
A több napos esõzés alaposan eláztatta a pályát, így nehéz körülmények vártak a küzdõ felekre. Lawrence Fitzpatrick végezte el a kezdõrúgást. Louis Oakes gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 6. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Wilton Vilter visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. A vérmesebb Lancaster FC szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 8 eltelt percet követõen. Adalberto Rector szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Abe Pulliam nagyot esett az ellenfél büntetõterületének a határán a találkozó 8. percében, majd szabadrúgást követelt. A játékvezetõ figyelmen kívül hagyta a hevesen tiltakozó Kraken AFC játékosok reklamálását, majd sárga lapot adott Abe Pulliam számára mûesésért. A játékvezetõ egy durva belemenést követõen szabadrúgást ítélt Abe Pulliam (Kraken AFC) javára a mérkõzés 8. percében. Már 11 perce játszottak a csapatok, amikor Johnny Rojas remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Lancaster FC szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. 12. perc: Logan Alvaro került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. 14. perc: Lawrence Fitzpatrick gólhelyzetbe került a büntetõterületen belül és át akarta emelni a labdát a kapuson, Olin Izturis viszont olvasott a gondolataiban és visszalépve, ujjheggyel belepöckölve hárítani tudta a keresztléc alá tartó labdát. 20 eltelt percet követõen Cary Gomez végzett el egy bedobást, a labdát Dante Whitt kezelte le, hogy újabb akciót indítson. A meccs 21. percében Travis Jimenez begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. 21. perc: Travis Jimenez szabadrúgásból keresztbe ívelte a labdát a túloldalon felfutó társa elé. A találkozó 23 percében Wilton Vilter nagyon fontos védést mutatott be, az egyedül kilépõ Logan Alvaro gurítását sikerült hárítania. Louis Oakes gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 24. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Wilton Vilter visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Isidro Sexton a találkozó 29. percében figyelmetlenül végezte el a partdobást, Domenic Barajas (Kraken AFC) szemfüles volt, és lecsapott a labdára. Bronson Frank nagyot esett az ellenfél büntetõterületének a határán a találkozó 31. percében, majd szabadrúgást követelt. A játékvezetõ figyelmen kívül hagyta a hevesen tiltakozó Kraken AFC játékosok reklamálását, majd sárga lapot adott Bronson Frank számára mûesésért. Majd 31 percet követõen %payerId% (Kraken AFC) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Lawrence Fitzpatrick a játékidõ 38. percében gólt szerezhetett volna, de rosszul találta el a labdát. A célt tévesztett lövést a védõk kikísérték, amíg az alapvonalnál elhagyta a pályát. Kirúgással folytatódhatott a játék. 40. perc: Lawrence Fitzpatrick került helyzetbe a tizenhatos vonalánál, de rosszul találta el a labdát, amely így a kapu mellett hagyta el a pályát. Nem a 47. perc volt az, amikor Wilton Vilter megmutatta tehetségét. Ennek Logan Alvaro (Kraken AFC) volt az oka, hiszen csapattársával háríthatatlan helyzetet alakítottak ki, az ellenfél kapusát összezavarva: 1-0. A félidõ lefújását követõen elégedett taps hallatszott a hazai szurkolók felõl. Csapatuk hatalmas erõbedobással játszva jól megérdemelt elõnyhöz jutott.

A szünet elteltét követõen mindkét csapat felsorakozott a pályán, és a játékvezetõ sípjelére Logan Alvaro útjára indította a labdát. Lawrence Fitzpatrick úgy döntött, hogy nem keres társakat az akcióhoz, inkább maga próbálja befejezni. Nem biztos, hogy jó választás volt, lövése nyomán a labda magasan a kapu fölött suhant el a meccs 53. percében. A mérkõzés 54. percében Dante Whitt combsérülése olyan komolynak bizonyult, hogy képtelen volt tovább folytatni a küzdelmet. A meccs 54. percében Hal Sizemore begyûjtött egy felesleges sárga lapot, miután sikertelenül próbálta megtéveszteni a bírót. Kraken AFC-csere történt: Kristopher Savage lépett a pályára Dante Whitt helyett. A felháborodott Kraken AFC szurkolók tüntettek a játékvezetõ ellen, amikor kétes helyzetben szabadrúgást ítélt az ellenfél Lancaster FC javára 57 perc után. A szurkolók hangosan kifütyülték Hal Sizemoret durva szabálytalanságáért. Már 63 perce játszottak a csapatok, amikor Domenic Barajas remek egyéni akciójával talpra ugrasztotta a fanatikusabb Kraken AFC szurkolókat: egy biciklicsellel maga mögött hagyta a védõjét, betört a büntetõterületre, ám a lövés pillanatában elvesztette az egyensúlyát, így a labda kevéssel célt tévesztett. 64. perc: Hal Sizemore rendkívül erõs szabadrúgással veszélyeztette az ellenfél kapuját. Wilton Vilter kénytelen volt megadni magát Logan Alvaro jól helyezett lövését követõen a találkozó 67. percében. 2-0. Wilton Vilter (Lancaster FC) ezúttal hibátlanul õrizte a hálót, Domenic Barajas éles szögbõl leadott lövése nem talált utat mellette a hálóba a találkozó 70. percében. Louis Oakes a mérkõzés 78 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Louis Oakes gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 79. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Wilton Vilter visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Bronson Frank remek szabadrúgással vétette észre magát a mérkõzés 83. percében. Lawrence Fitzpatrick könnyen gólt szerezhetett volna a találkozó 85. percében, ha idõben ellövi a tizenhatos vonalánál pattogó labdát, azonban kivárt, így Olin Izturis visszavetõdve menteni tudott. Lawrence Fitzpatrick a mérkõzés 86 percében maga mögött hagyta a védõket, majd a kifutó kapus mellett is elcsavarta a labdát. Néhányan a nézõk közül már gólt kiáltottak, ám a lövés néhány centivel elkerülte a kapu bal alsó sarkát. Lawrence Fitzpatrick gondolt egy merészet és egy ravasz emeléssel próbálta meglepni a kaputól távolabb helyezkedõ hálóõrt a mérkõzés 87. perce során. Az ötlet jó volt, a kivitelezés pocsék, Olin Izturis visszalépett, de látta, hogy nincs szükség a közbeavatkozásra, a labda fölé megy. Johnny Rojas ígéretes helyzetbõl tüzelt kapura a mérkõzés 93. percében, a gyilkos erejû löket elzúgott a levegõben úszó Olin Izturis fölött, majd a keresztlécrõl a játéktéren kívülre pattant. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Lawrence Fitzpatrick durva szabálytalanságát a meccs 94. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Majd 95 percet követõen %payerId% (Lancaster FC) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Szép volt, fiúk! – éljeneztek a boldog Kraken AFC szurkolók. Olyan meccsen jutottak túl sikerrel, ami sokáig háromesélyesnek tûnt.