14 13 Rez L. Hernandez       0.00
5 14 Rez E. Liher       0.00
13 15 Rez G. Guillen       0.00

Salto
Widzowie: 7406 (Miejsca stojące: 5555, Miejsca siedzące: 1703, Miejsca dla VIPów: 148)
Atilano Baristo rozpoczął świetnie zapowiadający się mecz. Atilano Baristo znalazł się w doskonałej sytuacji w 4 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. Sędzia odgwizdał rzut wolny dla drużyny Salto. Piłkarze drużyny Palmitas protestowali, ale mogło się to najwyżej skończyć kartką dla któregoś z nich. Rzut wolny będzie wykonywał Patricio Mantzio.Ładny strzał w 6 minucie oddał Paulino Txerran. Niestety minimalnie niecelny. 12 minuta meczu, Modesto Laurgain strzela, lecz Haroldo Heriberto rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 13 minucie spotkania Serafin Gumaro zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. W 13 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Palmitas. Wykonywał go Serafin Gumaro. 19 minuta meczu, Inocencio Poncio strzela, lecz Haroldo Heriberto rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Wymarzona sytuacja dla drużyny Salto w 21 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Maximino Sanchez. Rodolfo Demesio rzucił się jednak w lewo i obronił go. W 23 minucie, Atilano Baristo decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Palmitas, lecz Rodolfo Demesio zdołał ją wypiąstkować. 27 minuta meczu. Maximino Sanchez strzela z bliskiej odległości w prawą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Rodolfo Demesio. Nie ma gola. Po ładnej akcji całego zespołu dobry strzał oddał Atilano Baristo. Piłka jednak poszybowała koło prawego słupka bramki. Rzut wolny dla drużyny Palmitas. Serafin Gumaro podchodzi do piłki i ustawia ją w miejscu skrupulatnie wskazanym przez sędziego. 40 minut meczu już za nami. Sędzia podyktował rzut wolny dla drużyny Palmitas. Eriberto Piorno będzie zagrywać piłkę. Zmiana w drużynie Palmitas. Santos Marz schodzi z boiska, a w jego miejsce pojawia się Serafino Cordaro. W 43 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Salto. Wykonywał go Isidoro Mercurio. Wymarzona sytuacja dla drużyny Palmitas w 45 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Serafin Gumaro. Haroldo Heriberto rzucił się jednak w prawo i obronił go. No to mamy remis, żadna z ekip nie spodziewała się tak zaciętego pojedynku w pierwszych 45 minutach. Wynik 0-0 nie jest jeszcze ostatecznym rezultatem w meczu i zaczekajmy na końcowy gwizdek sędziego.

Atilano Baristo strzelał w 52 minucie tuż zza pola karnego. Piłka wylądowała na dachu stadionu. Maximino Sanchez ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 53 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Rodolfo Demesio mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. 55 minuta meczu. Atilano Baristo uderza na bramkę ponad interweniującym bramkarzem drużyny Palmitas. Rodolfo Demesio puszcza piłkę do siatki po prawej ręce. 1-0. Wymarzona sytuacja dla drużyny Salto w 58 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Atilano Baristo. Rodolfo Demesio rzucił się jednak w prawo i obronił go. Paulino Txerran znalazł się w doskonałej sytuacji w 63 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po prawej stronie bramki była tylko formalnością. W 65 minucie formę bramkarza drużyny Salto sprawdzał Inocencio Poncio. Mocno bitą piłkę w kierunku lewego słupka bez problemu złapał Haroldo Heriberto. W 70 minucie, Serafin Gumaro decyduje się na strzał z półdystansu. Silnie bita piłka zmierzała tuż pod poprzeczkę bramki drużyny Salto, lecz Haroldo Heriberto zdołał ją wypiąstkować. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Salto, którym był Atilano Baristo mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Inocencio Poncio znalazł się w doskonałej sytuacji w 79 minucie jednak nie trafił czysto w piłkę i interwencja po lewej stronie bramki była tylko formalnością. W 80 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Maximino Sanchez. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Kibice drużyny Salto przecierają oczy ze zdumienia. W 84 minucie meczu Maximino Sanchez powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Rodolfo Demesio zdołał go obronić. 85 minuta meczu, Paulino Txerran strzela, lecz Haroldo Heriberto rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Patricio Mantzio był bliski celu w 86 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Gdyby w 90 minucie Atilano Baristo zdecydował się uderzyć z pierwszej piłki, bez przyjęcia to być może rezultat uległby zmianie, a tak piłka bita na prawy słupek padła łupem bramkarza przeciwników. Wymarzona sytuacja dla drużyny Salto w 92 minucie spotkania. Silny niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki oddał Atilano Baristo. Rodolfo Demesio rzucił się jednak w prawo i obronił go. Eugenio Segio w 93 minucie meczu wykonywał rzut wolny dla swojego zespołu, Palmitas. Gospodarze odnieśli zasłużony sukces. Zwycięstwo to po ładnej wizualnie grze pozwoli im ze spokojem oczekiwać kolejnych spotkań.