141 7 Pom D. Eguen       2.70
151 8 Pom C. Salvadore       2.70
142 9 Nap C. Sein     2 8.41

Dr. Lacan
Widzowie: 7199 (Miejsca stojące: 5401, Miejsca siedzące: 1655, Miejsca dla VIPów: 143)
Carlos Sein rozpoczął to nieciekawie zapowiadające się spotkanie. W 4 minucie spotkania, Carlos Sein nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na obronę. Z najbliższej odległości, w zamieszaniu podbramkowym skierował piłkę do siatki. Jorge Erramu miał ją już na prawej rękawicy ale strzał był zbyt mocny. 0-1. Właśnie upływała 12 minuta spotkania, gdy w doskonałej sytuacji znalazł się Clemente Berdoi. Aureliano Cordaro rozpaczliwie interweniował, ale piłka i tak znalazła drogę do siatki tuż obok prawej ręki bramkarza. 1-1. Wspaniały rzut w prawą stronę i Aureliano Cordaro broni w trudnej sytuacji w 16 minucie meczu. Cornelio Fidencio powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. W 21 minucie tego spotkania Cornelio Fidencio wykazał się większym sprytem niż bramkarz przeciwnika i umieścił piłkę w siatce pod jego lewym ramieniem. Aureliano Cordaro nie dał rady zapobiec utracie bramki. 2-1. W 23 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Honorato Fe przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 25 minuta meczu, Cornelio Fidencio strzela, lecz Aureliano Cordaro rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. W 26 minucie meczu Jonathan Leobardo strzela niewiarygodnie mocno z pola karnego. Aureliano Cordaro rzuca się i podbija piłkę, a ta uderza w poprzeczkę. Nie ma gola! W 27 minucie spotkania Luisito Sindo zostaje ukarany żółtym kartonikiem za kłótnie z arbitrem liniowym. Na boisku nie ma miejsca na tego typu zachowania. Gol? Nie. Piłka znów poleciała za bramkę pomimo ładnej próby napastnika. Carlos Sein może tylko siebie pytać dlaczego nie trafił do pustej bramki. Wspaniały rzut w prawą stronę i Jorge Erramu broni w trudnej sytuacji w 33 minucie meczu. Carlos Sein powinien chyba jednak zdecydować się na podanie do lepiej ustawionych partnerów. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 35 minucie Clemente Berdoi wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Pirates. Aureliano Cordaro nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 3-1!! W 40 minucie ni to strzałem ni to podaniem uraczył nas Cornelio Fidencio. Efekt? Bramkarz musi pobiec kilkadziesiąt metrów po piłkę. Jak można było strzelić nad poprzeczką w tej sytuacji?? Carlos Sein na pewno zna odpowiedź. Po trudach pierwszej połowy i zaciętej walce drużyna gospodarzy wygrywa 3-1. Jednak skończyła dopiero pierwsza połowa, a przed nami zostało jeszcze 45 minut spotkania. Liczymy, że obie drużyny przysporzą nam jeszcze wielu emocji.

Obydwie drużyny opuściły szatne i wyszły na drugą połowę spotkania. Ciekawe jakich wskazówek udzielili trenerzy swoim zespołom w przerwie spotkania. Cornelio Fidencio rozpoczął drugą połowę zagrywając do partnera z ataku. W 52 minucie meczu soczyste uderzenie zawodnika o nazwisku Jonathan Leobardo przechodzi nad poprzeczką bramki rywala. 53 minuta meczu, Cornelio Fidencio strzela, lecz Aureliano Cordaro rzuca się w prawą stronę i łapie piłkę bez trudu. Jonathan Leobardo pod pozorem zwrócenia piłki, uderzył nią w zawodnika drużyny Pirates. Za to zagranie otrzymał żółta kartkę. W sumie może mówić o szczęściu, bo inny arbiter zapewne nie byłby tak łaskawy. Gwizdek sędziego i rzut wolny dla drużyny Freud FC. Do piłki podszedł Jonathan Leobardo. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 60 minucie Carlos Sein wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Freud FC. Jorge Erramu nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z lewej strony. 3-2!! Cornelio Fidencio ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 66 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Aureliano Cordaro mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Freud FC, którym był Cornelio Fidencio mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. W 71 minucie meczu rzut wolny dla ekipy Freud FC. Wykonywał go Cornelio Fidencio. 72 minuta meczu. Carlos Sein strzela z bliskiej odległości w lewą stronę bramki, lecz tam na piłkę czekał już Jorge Erramu. Nie ma gola. Esteban Sein znalazł trochę wolnego miejsca w 76 minucie i posłał piłkę w kierunku bramki drużyny Pirates. Aureliano Cordaro był jednak na posterunku i rzucając się w prawą stronę zdołał obronić ten strzał. Mocny strzał z bliskiej odległości w wykonaniu zawodnika drużyny Freud FC, którym był Jonathan Leobardo mija bramkę i ląduje na reklamach okalających boisko. Carlos Sein ma się nad czym zastanawiać po sytuacji z 83 minuty. W zdawać by się mogło stuprocentowej sytuacji strzelił tak lekko, że Jorge Erramu mimo, że stał przy lewym słupku zdążył złapać piłkę w rękawice. Publiczność wstrzymała oddech, gdy w 86 minucie Jonathan Leobardo wykonał atomowe uderzenie na bramkę zespołu Pirates. Aureliano Cordaro nawet nie zdążył zareagować, gdy piłka mijała go z prawej strony. 4-2!! Cornelio Fidencio był bliski celu w 91 minucie gry. Jednak piłka trafiła tylko w bandy reklamowe dookoła boiska. Carlos Sein nie miał czasu aby dobrze przymierzyć w 94 minucie meczu. Mocno uderzył, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Kibice drużyny Freud FC przecierają oczy ze zdumienia. W 96 minucie meczu Jonathan Leobardo powinien wpakować piłkę do siatki z prawej strony rozpaczliwie interweniującego bramkarza, a jednak strzał był na tyle nieprecyzyjny, że Aureliano Cordaro zdołał go obronić. Każdy wynik był tutaj możliwy, ale to drużyna Freud FC wygrała po zaciętej walce to spotkanie. Kibice gospodarzy dziękują za wspaniałe widowisko.