11 10 Cs. R. Quintin     1 7.11
10 11 Cs. M. Jago     1 8.66

Estadio Tobuna
Nézőszám: 5000 (Állóhely: 4000, Ülőhely: 1000, VIP páholy: 0)
A közönség hangos üdvrivalgással köszöntötte Marcelino Jago kezdõrúgását, amivel a kezdõkörbõl 90 perces útjára indította a labdát . Basilio Nofre (Tobuna AFC) õrizetlenül maradt az ellenfél kapuja elõtt, így az elé kerülõ labdát gond nélkül helyezhette a kapuba a találkozó 6. percében. 10. perc: Basilio Nofre hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Eusebio Berdoi már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 11 percnyi játék után Marcelo Xabat (Quilmes FC) végzett el szabadrúgást egy ellene elkövetett szabálytalanságot követõen. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Victorino Gines durva szabálytalanságát a meccs 12. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. Majd 12 percet követõen %payerId% (Tobuna AFC) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. Basilio Nofre (Tobuna AFC) nagy lehetõséghez jutott a találkozó 16. percében, rosszul kivitelezett lövése azonban messze elkerülte a kaput. 18. perc: Roque Quintin hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Aaron Rodriguez már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. Egy ütközés nyomán a sértett Tobuna AFC szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 22. percében. Cornelio Nisio hatalmas lövést eresztett meg. 23. perc: Angelino Lopes messzirõl próbálta veszélyeztetni az ellenfél kapuját, azonban a lövés rosszul sikerült. Aaron Rodriguez (Tobuna AFC) látta, hogy nincs miért aggódni, ezért hagyta, hogy a labda az alapvonalon túl guruljon. Majd 24 percet követõen %payerId% (Tobuna AFC) nagy erõvel meglõtt szabadrúgással kísérletezett. 28 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Aaron Rodriguez (Tobuna AFC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Roque Quintin lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Enzo Palban elkésett becsúszó szerelése nyomán telibe találta a kiugró Quilmes FC játékos sípcsontját, aki ezt követõen fájdalomtól eltorzult arccal fetrengett a földön. A játékvezetõ a sípjába fújt, és sárga lapot adott a szabálytalankodónak. Enzo Palban hiába mentegetõzött és próbálta feltámogatni a földrõl az ellenfelét. Tobuna AFC büntetõ következett 32 percnyi játék után, miután a csapat egyik játékosát szabálytalanul választották el a labdától a tizenhatoson belül. A játékvezetõ büntetõt ítélt, nagy Quilmes FC lehetõség a gólszerzésre a meccs 33. percében! Angelino Lopes végezte el a 11-est, és a vetõdõ Aaron Rodriguez (Tobuna AFC) kezei mellett a háló jobb sarkába juttatta a labdát. 1-1. Aaron Rodriguez a kapu közepén állt, ám szerencséjére Marcelino Jago közeli,erõs lövése sem a sarok felé tartott, így ki tudta öklözni a védõk közé a meccs 37. percében. A játékvezetõ büntetõt ítélt, nagy Quilmes FC lehetõség a gólszerzésre a meccs 39. percében! Angelino Lopes végezte el a 11-est, és a vetõdõ Aaron Rodriguez (Tobuna AFC) kezei mellett a háló jobb sarkába juttatta a labdát. 1-2. Eusebio Berdoi szinte követhetetlen reflexmozdulattal kapta fel a kezét, hogy kitornássza Braulio Astrada által a mérkõzés 42 percében kapura küldött lövést. 43. perc: Basilio Nofre hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Eusebio Berdoi már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 45 perc telt el a meccsbõl, amikor nagyon veszélyes szituáció alakult ki Aaron Rodriguez (Tobuna AFC) kapuja elõtt, az egyedül kilépõ Marcelino Jago lövése már-már utat talált a hálóba, ám a visszavetõdõ kapus elcsípte a labdát még a gólvonal elõtt. Az öltözõbe igyekvõ Tobuna AFC játékosok eléggé bosszúsnak tûntek. A vendég Quilmes FC az elsõ félidõben 1-2 arányú vezetésre tett szert.

A hazai csapat érkezett elõször a pályára az öltözõbõl, játékosai láthatóan alig várták, hogy folytatódjon a mérkõzés. Braulio Astrada kezdõrúgásával indult a második félidõ. Braulio Astrada sárga lapot kapott sportszerûtlen viselkedésért, a mérkõzés 53. percében. Egy ütközés nyomán a sértett Quilmes FC szabadrúgáshoz jutott a játékidõ 54. percében. Ricardo Behe hatalmas lövést eresztett meg. A vérmesebb Quilmes FC szurkolók tombolva szidták a bírót, miután, szerintük tévesen, kecsegtetõ helyzetbõl ítélt szabadrúgást az ellenfél javára 55 eltelt percet követõen. Victorino Gines szabadrúgása azonban felszabadítással ért fel. Eusebio Berdoi kénytelen volt megadni magát Braulio Astrada jól helyezett lövését követõen a találkozó 59. percében. 2-2. A játékvezetõ résen volt, és észrevette Teo Leocadio durva szabálytalanságát a meccs 63. percében. Azonnal elõkerült a sárga lap. 64. perc: Basilio Nofre hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Eusebio Berdoi már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 67. perc: Basilio Nofre hatalmas erejû bombát küldött a kapu felé, azonban túl magas lett a lövés, és egy méterrel a felsõ léc fölött hagyta el a pályát. Eusebio Berdoi már készülõdött, hogy elvégezze a kirúgást. 69. perc: Braulio Astrada takarásból váratlanul kapura tüzelt, Eusebio Berdoi (Quilmes FC) az utolsó pillanatban észlelte a veszélyt, de gyors vetõdéssel kitenyerelte a bal sarokba tartó labdát. Az eredményjelzõ órája 75 eltelt percet mutatott, amikor Braulio Astrada gólt szerzett (3-2), közeli, jobb sarokra tartó lövésével szemben Eusebio Berdoi tehetetlennek bizonyult, talán kissé késve reagált az eseményekre. Aaron Rodriguez (Tobuna AFC) remek védése mentette meg a kihagyó Tobuna AFC védelmet a góltól a mérkõzés 79. percében, valahogy sikerült összeszednie a gólvonalon pattogó labdát. A mérkõzés 80. perce zajlott, amikor Teo Leocadio teljesen ütemtelen becsúszása nyomán földre vitte az ellenfelét. A játékvezetõ nem habozott felmutatni neki a sárga lapot, s mivel már a második volt ezen a meccsen, a meccs hátralévõ részére nem maradhatott a pályán. A tömeg izgatottsága fokozódott a mérkõzés 83. percében, amikor Marcelino Jago valahogy beforgatta a védõjét, és már csak a kapussal állt szemben. A lövés kicsit lecsúszott a lábáról, de talán így volt számára a legjobb, ugyanis a labda átjutott a gólvonalon (3-3), mire Aaron Rodriguez feleszmélt és utána kapott. 91 percnyi játék után Roque Quintin lapos lövést küldött a kapu jobb oldalába, 3-4. Aaron Rodriguez rosszul helyezkedett, ezért csak a tekintetével tudta követni a labda útját. A vendégszurkolók elégedettek voltak csapatuk játékával és a mérkõzés lefújását követõen egetverõ ünneplésbe kezdtek. A küzdelmes mérkõzés Quilmes FC diadallal zárult, pedig a játék képe alapján nem volt nagy különbség a csapatok között.